ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Готові монтажі, оснащення. Годівниці, фідерні снасті у зборі, донки у зборі

Показано з 1 по 38 із 38 (всього сторінок: 1)

Готові монтажі, оснащення. Годівниці, фідерні снасті у зборі, донки у зборі

Готове оснащення, монтаж для риболовлі

Готові набори оснастки для риболовлі в першу чергу заощаджують час, а також не вимагають особливих умінь та навичок при збиранні снасті. Звідки з'явилися готові снасті для риболовлі. Їх правильно назвати монтаж рибальський – це свого роду оснащення для недосвідчених рибалок. Якщо раніше потрібно вивчати вузли для волосіні та порядок кріплення різних елементів на волосіні і між собою, то тепер можна купити готовий монтаж (оснащення) і відправитися на рибалку. Залежно від способу та принципу лову, на даний момент створено вже більше сотні готових монтажів на всі види лову. Потрібна готова снасть для фідерного лову - будь ласка, купіть готовий комплект годівниця + повідець + гачки. Готову снасть потрібно зав'язати вузлом на кінець волосіні і можна ловити коропа. Крім готових годівниць у зборі, також у вигляді готової оснастки є: готові повідці під бойли з гачками, готові фідерні оснастки, готові снасті на карася на кілька гачків, готові макушатники для коропа, донки в зборі, готові снасті на товстолоба з поплавцем.

Наскільки дорожче готове оснащення монтаж

Всі компоненти, які зібрані в готовому оснащенні, якщо їх купити окремо за ціною, виходити не дорожче, а то й дешевше. Справа в тому, що для складання готової фідерної оснастки або готової снасті на товстолоба, потрібно купити деякі складові елементи, гачки та карабіни продаються лише упаковками. Також готові снасті годівниці або донки, а може й бойові повідці, виготовляються професіоналами, які знають, як і на якій відстані монтувати снасть, роблять правильні та надійні вузли, включають у збірну снасть лише необхідні елементи. Ціна готової годівниці або бойлового повідця в зборі рівносильна сумі всіх його елементів, тільки не потрібно витрачати час на збір таких снастей будинку заздалегідь або на водоймі.

Всі елементи готових монтажів вивірені за призначенням і складовими частинами. Наприклад, класична готова снасть для лову фідера включає в себе: годівницю з грузилом 30 грам, повідець з плетеного шнура, коромисло для запобігання закручування волосіні при закиданні, гачок, вертлюжок і карабін. Все це підігнано та збалансовано. Рибалка з готовим оснащенням у зборі приносить тільки задоволення і не перетворює час, проведений на риболовлі у вічний процес збирання снасті.

Економія часу. Не останній фактор. Коли доводиться рибалити на платному ставку, де оплата проводитися погодинно, то дуже важливо максимум часу приділяти саме риболовлі, а не збору обладнання для вудки чи донки. Все що потрібно це прикріпити на кінець волосіні або шнура готової снасті для лову коропа або карася, а може амура або товстолоба. Оснастити снасть підгодовуванням, наповнити годівницю і робити закидання. Хочете ловити коропа на бойли - будь ласка, є готові повідці з гачками, одягли бойл на повідець і можна приступати до риболовлі.

Як замовити готові монтажі

Всі замовлення приймаються або через телефон або через кошик інтернет магазину. У разі труднощів при виборі наші менеджери готові допомогти з вибором. Ми рекомендуємо купити кілька комплектів готових снастей для риболовлі – це економія часу та коштів. А для початківців або не досвідчених рибалок єдиний порятунок отримати професійно виготовлені снасті і використовувати їх це готові набори для лову коропа, карася, фідерні оснащення, оснащені годівниці в зборі. Ми надішлемо замовлення в будь-яку точку України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми , Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павло, -Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.