ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Підставки для вудилища, стійки тримачі для вудок

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Підставки для вудилища, стійки тримачі для вудок

Підставки під вудки, стійки для вудилищ, род-поди

Додаткове обладнання для риболовлі. Підставки під вудки, стійки для вудилищ, род-поди свого роду допоміжні аксесуари для забезпечення комфортного процесу риболовлі. Стійка для вудилищ - основа для тих, хто захоплюється короповим ловом на далекий закид (фідер). Основною перевагою стійки для вудилищ є жорстка фіксація у встановленому місці, що дозволяє уникнути дії навіть сильних поривів вітру. Їх недолік у тому сто їх не вдасться використовувати при риболовлі з дерев'яних містків і кладок через неможливість встановлення. Рід-поди - залежно від конструкції можуть утримувати від одного до кількох вудилищ. Їх перевагами є невелика вага, зручність при встановленні. Ніжки роду регулюються по висоті, що полегшує установку і дозволяє використовувати його на будь-якій поверхні. Найчастіше род-поди використовуються знову ж таки в короповому лові. Вудлище кріпиться утримувачем, а волосінь пропускається через сигналізатор клювання. Тримач для вудилища - класичний тримач дозволяє зафіксувати вудилище в потрібному положенні і застосовується повсюдно, вони можуть відрізнятися за формою: круглі (найчастіше застосовуються у фідерному лові), V-подібні та комбіновані. Зручно брати із собою звичайний V образний тримач, наприклад на рибалку на карася з однією вудочкою поплавця.

Род-поди – що потрібно знати при виборі

Сучасний рід для риболовлі – це не просто підставка. Це професійна підставка, цілий модуль для любителів коропового (фідерного) лову. При виборі роду треба звертати пильную увагу на його основні особливості. Кількість вудилищ, що одночасно встановлюються. Як правило, практично всі рибалки на коропа воліють коропові роди-піди, що підтримують установку 2-х і 3-х вудилищ одночасно. Трапляються і моделі більшого розміру, що дозволяють одночасно встановлювати 4 і навіть 5 вудилищ. Діапазон регулювань род-подов припускають регулювання кожної ніжки окремо, а також кут нахилу всієї робочої частини, що змінюється. Завдяки цьому рибалок може змінювати висоту нахилу снасті одним рухом руки, опускаючи вершинки до самої води або навпаки, піднімаючи їх потрібну висоту за необхідності. Габарити род-подів. Родпод повинен компактно складаються і не займати багато місця при транспортуванні. Підставки для фідера виконані з анодованого дюралюмінію або сталі, покритої емаллю різних кольорів. Вони сконструйовані так, що можуть збиратися, розбиратися та налаштовуватися швидко та легко.

Чому вигідно купувати коропові пологи, підставки під вудилища та рогачики в інтернет магазині Amfo.in.ua. Відповідь досить проста, ціна на ці підставки для вудилищ набагато нижча, ніж у класичних магазинах. Ми готові надсилати замовлення післяплатою з можливістю оплатити своє замовлення при отриманні. Відправки здійснюються щодня в будь-яку точку України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми , Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павло, -Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.

Яка ціна на фідерні підставки?

Вартість фідерної підставки залежить від кількості відсіків, конструкції та матеріалу виготовлення. В середньому покупка коштуватиме від 320 гривень до 575 грн. за підставку.

Род-поди - які бренди та моделі найпопулярніші? 

Найпопулярнішими є род-поди фірм Feima та Kaida. Це ідеальне співвідношення ціни та якості. В Україні виробник завоював популярність у 80% любителів коропового лову.
Рід-Під SBFN 125 Feima
Рід-Під Kaida A28-3
Рід-Під Kaida A9-4

Як вибрати?

Слід звернути окрему увагу конструкції. Конструктивно род-поди можна розділити на великі групи за кількістю використовуваних у яких опор (ніг): трьох опорні і чотирьох опорні. Чотирьох опорні роди, як правило, наділені набагато кращою стійкістю, ніж три опорні. Також Род-роди з кріпленням перекладин у 2-х точках, як правило, мають значно більшу жорсткість.