ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Умови гарантії та повернення

Контроль якості та гарантія

Будь-який товар, що купується на нашому сайті, проходить перед продажну підготовку та перевірку на можливу наявність шлюбу. У свою чергу ми не можемо гарантувати цілісність та комплектність замовлення, яке пересилається транспортними службами. З цієї причини при отриманні товару обов'язково робіть повний огляд на Новій Пошті. У випадку, якщо пошкодження або неправильна комплектація посилки була виявлена ​​поза складом Нової Пошти, ми не зможемо гарантувати повернення або обмін товару!
Перелік товарів, які не підлягають поверненню, та інші суперечливі питання вирішуються згідно із Законом України "Про захист прав споживачів". У будь-якому випадку кожен клієнт важливий для нас і всі спірні питання ми готові вирішувати в індивідуальному порядку.

Гарантія та гарантійні терміни експлуатації на товар придбаний в інтернет магазині розраховуються та встановлюються виробниками, про що зазначено у паспорті виробу або супровідній документації. При настанні гарантійного випадку всі транспортні витрати на пересилання товару покладаються на покупця, у свою чергу витрати на ремонт/усунення недоліків та шлюбу - покладається на виробника, представником якого є інтернет магазин Amfo.in.ua. На усунення несправностей та дефектів продукції виробнику приділяється до 60 календарних днів. При проведенні гарантійного ремонту гарантійний термін збільшується на час перебування продукції в ремонті (ч. 6 ст. 7 Закону про захист прав споживачів).

Обмін та повернення товару належної якості

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого інтернет магазину Amfo.in.ua мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів після покупки, якщо товар не задовольнив за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром. або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін товару належної якості проводиться виключно за умови, якщо він не використовувався і якщо збережений його товарний вигляд, комплектація, споживчі властивості, пломби, ярлики та інші елементи, що впливають на товарний вигляд.

При поверненні товару повертається тільки вартість товару, кошти витрачені за пересилання та послуги транспортної компанії не повертається! Повернення товару здійснюється будь-яким зручним для покупця способом.

Товар підлягає поверненню, якщо виявлено суттєві недоліки або відсутній аналогічний товар для обміну. (Закон України «Про захист прав споживачів») - повернення коштів здійснюється після огляду товару протягом 7 робочих днів. Підтверджуючи замовлення - Ви приймаєте всі вищезазначені умови та правила!
Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь за телефонами (066) 885 42 59 та (097) 955 74 38 або на email: amfo8181@gmail.com щодня з 8-00 до 18-00