ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Фідерні вудилища, штекерні вудилища фідерні Weida (Kaida)

Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)

Фідерні вудилища, штекерні вудилища фідерні Weida (Kaida)

Фідерні вудилища для донного лову з годівницею

Щоб купити вудилище фідера, обов'язково слід знати, як і де застосовувати фідер. Основне призначення фідерної вудки це лов на глибині з дна, так званий далекий закид із застосуванням годівниці. Очевидно успіх на риболовлі безпосередньо залежить від того який фідер ви купуєте. Наш інтернет магазин Amfo.in.ua пропонує купити добре перевірені часом і досить бюджетні вудилища фідерні фірми Kaida. Всі вудки Кайда виготовлені з композиту, це використання комбінації зі скловолокна та вугілля пластику у різному співвідношенні. Вдале поєднання матеріалів сприяло випуску ідеальних на нашу думку фідерів, де співвідношення ціна/якість знаходяться в рівній частині. Саме тому, коли стоїть завдання купити вудилище фідера за прийнятною ціною, найчастіше краще зробити вибір на користь ТМ "Kaida". Карбонові моделі інших виробників хоч і відрізняються вищою чутливістю, але їх виготовлення суттєво впливає на вартість, при цьому надійнішими вони від цього не стають.

Фідерні вудилища - класи та конструкція

Як і в багатьох інших видів, випускаються вудилища фідерів як штекерні, так і трансформери (телескопи). За класами існують модифікації: ультралайт, лайт, медіум, хеві та екстра хеві. Всі вони градуються як максимальною вагою годівниці для закидання, так і довгою. Фідер медіум, наприклад, не менше ніж 3,3 або 3,6 метра в довжину. Строй безпосередньо характеризує навантаження на згин. Для новачка або початківця краще купити фідерне вудилище швидкого ладу, і тільки з досвідом і хорошим запасом знань, слід доповнювати свою колекцію снастей фідерними вудками іншого ладу.

За конструкцією, більшість представлених на ринку в Україні та будь-яких інтернет магазинах рибальських снастей, фідерів мають однаковий за конструкцією лад. Але головне що б у комплекті поставки були кілька вершин або як їх називають професіонали - квівертипів (quiver-tip). Це найважливіший елемент, оскільки він є сигналізатором клювання. Як тільки риба на гачку, вершинка сіпається або згинається, даючи зрозуміти, що відбувається клювання. Усі вершинки фідерних вудилищ мають різні за чутливістю параметри. Краще, якщо їх у комплекті буде кілька. Для початку 2-3 вершин досить. Їх колір відрізняє їхню чутливість.

Купити фідерне вудилище можна з доставкою

Якщо ви готові віддати перевагу торговій марці Кайда і придбати для себе або на подарунок недороге вудилище фідера, інтернет магазин Amfo.in.ua з великим задоволення прийме ваше замовлення по телефону або через кошик на сайті.

Замовлений фідер поїде в будь-яку точку України де б ви не знаходилися: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчев Павлоград, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський та інші міста та селища. Окрім цього кожен бажаючий може самостійно забрати своє замовлення у Харкові зі складу щодня.

Що таке лад фідера?

Строй вудилища фідер часто плутають з самою конструкцією і припускають, що лад позначає конструкцію (телескопічний або штекерний). Насправді, це показник вигину снасті під навантаженням. Швидкий лад - Extra Fast (EF) - гнеться лише 1/4 вудилища, його верхівка або Fast (F) - гнеться 1/3 вудилища. Середній лад – Moderate (M) – гнеться 1/2 довжини всього вудилища; Повільний лад - Slow (S) - гнеться майже все вудилище

Яка оптимальна довжина фідера?

Довжина може варіюватися від 2,1 до 4,8 метра. Ідеальною серединою вважаються фідер від 3,3 до 3,6 метра. Який саме довжини фідер краще купити, вирішувати доведеться самостійно, виходячи з тих місць, де планується рибалка. Від вибору водойми та зручності закидання і тієї дальності, яка має бути досягнута при закиданні годівниці вибирається снасть по довжині.

Що таке "Тест" фідера, як розшифрувати?

Тестом визначаються максимальна вага кормушки з підгодовуванням і грузилом. Light (до 30 г) – для лову в дрібних та непроточних водоймах. Medium-Light (до 60 г) – проміжний клас, присутній у деяких виробників. Medium (60-80 г) - для лову повільному або середньому перебігу. Найбільш універсальний за умовами застосування. Medium-Heavy (80-100 г) – для лову великої риби у водоймах із середнім перебігом. Heavy (100-120 г) - для лову великої риби на середній та сильній течії. Extra-Heavy (від 120 г і більше) - для лову трофейної риби у водоймах із середнім або сильним перебігом.