ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Жерлиці на щуку для зимової риболовлі

Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)

Жерлиці на щуку для зимової риболовлі

Жерлиця на щуку для зимової риболовлі

Лов щуки взимку на жерлицю вважається класичним видом лову. Багато рибалок у зимовий період віддають перевагу саме цій снасті. Зовсім не обов'язково, що на жерлицю ловиться лише щука, досить часто трапляється окунь середніх розмірів і навіть судак. Якщо вирушаєте на зимовий лов, обов'язково купіть жерлицю на щуку - це не дорога і ефективна снасть при лові на живця.

Які бувають жерлиці для зимової риболовлі

Форм, конструкцій і варіантів виконання у зимових жерлиць безліч, і незалежно від того купили ви її або зробили своїми руками вона повинна мати кілька основних елементів: прапорець, котушка, волосінь, повідець на вертлюзі і гачок. Замість класичного гачка може бути трійник, замість простого повідця часто використовують металевий. Основа або утримувач також буває різної конструкції. Якщо немає досвіду та можливості самостійно зібрати дане оснащення, краще купити жерлицю на щуку в зборі і з нею вирушати на рибалку.

Принцип лову хижака взимку на жерлицю

Насаджує живця на гачок або трійник і опускаєте в лунку. По потрібній глибині відмотує волосінь і фіксуєте шпулю з ліскою підгином прапорця і упором в шпулю котушки. Як тільки щука або інший хижак потягнуть наживку, волосінь почне змотуватися і сигнальна частина - прапор дасть зрозуміти, що клювання вироблено. Залишиться зробити підсікання і тягнути улов. Обов'язково контролюйте, щоб лунка не вкрилася льодом.

Бажаєте купити жерлицю на щуку з доставкою?

Наш інтернет магазин Amfo.in.ua готовий запропонувати різні жерлиці для зимової риболовлі, перевірені часом та досвідченими рибалками. На ваш вибір жерлиці у зборі та без оснащення. Окремо також пропонує прапорці, снасті та котушки. Якщо складно зробити вибір - запитайте менеджера по телефону. Ми із задоволенням відправимо ваше замовлення де б ви не знаходилися. Відправка здійснюється за передоплатою та післяплатою при отриманні у всі міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчев Павлоград, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський та інші населені пункти.