ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Павук рибальський, полотно та дуги для павука

Показано з 1 по 11 із 11 (всього сторінок: 1)

Павук рибальський, полотно та дуги для павука

Рибальський павук, павук малюк

Універсальна та захоплююча снасть. Рибальські павуки або як їх ще називають павуки малявочники, підйомні мережі - для швидкого лову дрібної прісноводної риби на будь-якій водоймі. Принцип дії дуже простий, мережа закріплена на дугах на короткий час занурюється у товщину води і закріплена приманка приваблює рибу, залишається лише швидко підняти павука та забрати свій улов. Для чого використовують павуки малявочники - лов живця для більш серйозної риболовлі. Колір полотна у рибальського павука, як правило, зелений або темно-зелений, щоб риба не боялася зайти і не бачила снасть у воді.

Які рибальські павуки ми пропонуємо

В асортименті компактні та надійні павуки мальовники різних габаритів від 1 метра до 2,5 метрів. Колір полотна темно зелений, темно сірий, дуги та хрестовина якісні з перетином до 5-6 мм. що робить їх надійними. Дуже прості у використанні, за необхідності можна міняти полотно на різні за діаметром комірки. Полотно пропонується як із капронової нитки, так із волосіні. Використання рибальського павука з полотном із волосіні, дозволить використовувати його довгі роки. Така снасть не потребує особливого догляду. Нитка має властивість перегнивати. Полотно капрону міцніше, але з волосіні у разі появи дірки його можна самостійно залатати. Крім цього полотно з капронової нитки сильно поглинає воду і тоді витягувати павук-підйомник стає дуже важко, потрібно докласти багато зусиль.
В асортименті завжди є павуки рибальські розмірами 1x1; 1,5x1,5; 2x2; 2,5 х2, 5 метрів. Комірки полотен від 17 до 25 мм. найзатребуваніші. Якщо потрібно замінити полотно павука чи дуги – завжди можна придбати окремо потрібні за розміром.
Доглядати ці снасті просто, достатньо просушувати і не зберігати в жарких умовах.

Купити рибальський павук з доставкою

Ми пропонуємо оформити замовлення на сайті та купити рибальський павук малявач з можливістю оплати при отриманні. Ми впевнені в якості та надійності тих снастей, які представлені в каталозі нашого інтернет-магазину. Доставка здійснюється з Харкова в будь-які міста та населені пункти України: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир , Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павл , Кам'янець-Подільський.

З якого матеріалу виготовлено полотно павука?

Матеріал полотна - капронова волосінь або поліамідна нитка. Товщина 0,45 мм полотна з нитки та 0,3 мм товщина волосіні. Плетіння заводське.

Як зробити рибальський павук своїми руками?

Для самостійного виготовлення знадобиться сете полотно та хрестовина з дугами. Обидва елементи можна придбати окремо. Звертайте увагу на те, щоб розмір полотна відповідав дугам і хрестовині за розміром.

Який розмір осередку?

Стандартними розмірами осередку (сітки) полотна рибальського павука є 18 мм, 20 мм, 22 мм та 25 мм.

Скільки коштує та від чого залежить ціна?

Вартість безпосередньо варіюється від габаритів, матеріалу самого полотна та матеріалу, з якого виготовлена ​​хрестовина та дуги на павук. Середня ціна складає 200 грн за готовий рибальський павук.