ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Мережі рибальські одностінні, тристінні, фінки

Показано з 1 по 50 із 60 (всього сторінок: 2)

Мережі рибальські одностінні, тристінні, фінки

Яку краще купити рибальську мережу

Перед тим як ви зберетеся купити рибальську мережу, обов'язково враховуйте, що більшість призначена для промислового лову. Наш інтернет магазин пропонує великий вибір різних по довжині мереж з різними осередками та товщиною волосіні. Вся продукція перевірена часом відповідає загальноприйнятим стандартам. Ми гарантуємо міцність та довговічність будь-якої рибальської мережі, яку ви купите.

Короткий екскурс та допомога у виборі рибальської мережі

Мережі рибальські з волосіні розставляти слід при прозорій воді, мережі тристінні - використовують у водоймах, де видова різноманітність риби максимально висока (від плітки до великої щуки). На тристінну снасть робиться вилов майже всієї риби. Мережі капронові використовують у каламутних водоймищах, так як нитні помітні для риби, у той же час капронові використовують при лові великого хижака, коли необхідно підвищити розривне навантаження мережі. Китайські рибальські мережі - улюблені мережі рибалок, дешеві, уловисті снасті, придатні для будь-яких водойм, але їхня довговічність залишається бажати кращого і слід підійти уважно до вибору. Серед китайських екземплярів є пристойні зразки.

Мережі рибальські висотою до 1 метра і 1,8 метра - рекомендують використовувати влітку, коли риба підходить до берега, через корм травою, водоростями, планктоном або полюючи на невеликих особин. Мережі рибальські висотою від 3-х метрів слід вибирати восени, коли риба зі зниженням температури йде на глибину водойм. Снасті з висотою 5 метрів та довжиною від 50 до 100 метрів потрібні для великих водойм. Мережі рибальські зі скрученої волосіні використовуйте при розстановці мереж на водоймищах без сміття, мулу та інших частинок, так як будь-які частинки, застряючи між джгутів, роблять снасть помітною для риби, в той же час оснащення зі скрученої волосіні є максимально міцними та непомітними для риби. За міцністю на розрив рибальські сітки зі скрученої волосіні можна порівняти з мережами з нитки. Снасті зі скрученої волосіні не можна використовувати в лісових річках та озерах, а також навесні після танення снігу. Мережі з капрону використовуйте влітку, у момент цвітіння води, і навіть коли риби найсильніша і активна. Мережі рибальські з волосіні використовуйте при прозорій воді восени, а також для лову обережної риби, лісові сіті рибальські вважаються максимально уловистими, так як зябра риб швидше потрапляють в сітки з волосіні.

Від чого залежить ціна

Ціна безпосередньо залежить від довжини, товщини лестощів, висоти та способу виготовлення. Всі промислові рибальські снасті виготовляються машинним способом, він є найнадійнішим. У домашніх умовах зробити таку снасть не вийде. Одне стінові мережі за визначенням дешевше, ніж тристінні. Багатьом знайомі і всі чули про фінські мережі, які набрали величезної популярності свого часу. Звертайте увагу на вшиті грузила, їх якість вставки. Немало важливою також буде ремонтопридатність.

Яка ціна рибальської мережі у 2021 році?

Вартість одностінної сітки до 70 метрів варіюється від 235 грн. При цьому розмір осередку не впливає на вартість. Тристінні мережі від 235 гривень за виріб завдовжки 50 метрів, за розміром осередку також немає відмінностей. Фінська мережа з мінімальною довжиною від 30 метрів коштуватиме 350 гривень

Яка краще одностінна від тристінної?

Одностінні рибальські сітки чудово підходять для дрібної мирної риби: червонопірки, плітки. Тристінна сітка більше призначена для великої риби: товстолобий, короп, щука, лящ та ін.

Як замовити рибальську мережу?

Оформляйте замовлення на сайті чи зробіть дзвінок менеджеру. Обов'язково вкажіть розмір осередку та метраж сітки. Ми готові відправити ваше замовлення в будь-яке місто України: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми , Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павло, -Подільський. Усі відправки здійснюються з Харкова. Якщо ви бажаєте забрати самостійно своє замовлення у Харкові, будемо раді бачити вас у нашій точці видачі. Будь-яку рибальську мережу ми відправляємо післяплатою з можливістю оплатити при отриманні, тому що ми впевнені в якості продукції, яку ми продаємо.