ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Вольфрамові блешні

Показано з 1 по 26 із 26 (всього сторінок: 1)

Вольфрамові блешні

Вольфрамові блешні

Виготовлені промисловим шляхом штучні приманки для зимової риболовлі. Блешня вольфрам - це гачок, впаяний у вольфрамовий грузик. З вигляду, кольору, масі їх безліч. Знаючий рибалок підледник відразу відповість початківцю, вирушаючи на зимову риболовлю, слід попередньо купити блешні і не менше ніж штук 10 різних видів за забарвленням і вагою. Завдяки відлитим вольфрамовим грузилам різної форми, виробники випускають сотні видів блешень, які можуть бути використані для лову. Найпопулярніші види блешень вольфрам: рибка, котяче око, крапля, банан, личинка, чортик, уралка, таблетка та інші похідні форми від їх поєднань. Все вище перераховане ставитися до форми, а кількість кольорів ще більша. Від яскравості забарвлення, форми і ваги блешні залежить гра, швидкість і уловистість всієї снасті загалом.

Купити блешні вольфрамові або свинцеві

Такий вибір часто стоїть у тих, хто ще більше 10 років тому почав захоплюватися підлідним ловом. Справа в тому, що свинцеві блешні дешевші у виготовленні, але вони більші за аналогічні за вагою блешні з вольфраму, за рахунок того що різна щільність і питома вага матеріалу. Вольфрамові блешні у свою чергу мають більш багату палітру при виборі, свинцевих мало кольорів і вони тьмяніші. Оскільки при лові на блешню без мотиля, головною приманкою є грузик, його форма і забарвлення, то однозначно відповідь один купіть блешню вольфрамову і бажано кілька видів, наприклад "чортика", "котяче око" і "краплю". Ці види, як правило, найбільш витребовані, вони малі та уловисті.

Блешня на окуня і щуку

Ще одне найпопулярніше питання, що стосується лову взимку популярної риби. А в наших водоймах України щука та окунь вважаються найбажанішою здобиччю. Немає однозначної відповіді, вся справа в умінні правильно підібрати вагу та навчитися грати у воді принадою. Забарвлення і форма грають роль, але від місця лову багато залежить і в черговий раз підкреслюємо, що потрібно купити кілька блешень і підбирати на водоймі в дії.

Як замовити

Оформити замовлення на веб-сайті. У каталозі інтернет магазину представлена ​​велика кількість всіх можливих блешень будь-яких форм та забарвлення. Всі фото зроблені оригінальними, щоб можна було наживо зрозуміти як виглядає блешня, перед тим як її купити. Ваше замовлення буде відправлено в день замовлення з Харкова в будь-яку точку України: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси , Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ , Лисичанськ, Кам'янець-Подільський.