ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Коропові котушки, котушки з байтранером

Показано з 1 по 13 із 13 (всього сторінок: 1)

Коропові котушки, котушки з байтранером

Коропова котушка для вудлища

Після вибору вудилища, наступне, що потрібно зробити рибалці - це купити коропову котушку. Дані котушки мають ряд відмінностей від спінінгових і фідерних і прямо призначаються для коропового лову. Через те, що при лові коропа використовують плетені шнури з великим перетином, шпуля має велику місткість. Також котушки з бейтранером використовують для зручного виміру глибини за допомогою маркера (спеціального поплавця). Довгий час можна вивчати огляди та рейтинги коропових котушок, але всі вони виведені для просування окремо взятих виробників. Наш інтернет магазин пропонує вибрати та купити недорогу коропову котушку універсального призначення.

Якою має бути коропова котушка

Насамперед слід купувати надійну та потужну котушку, з якої можна вирушати на рибалку і бути впевненим, що вона витягне коропа на 8-10 кг. Для індивідуальної зручності рибалки вибирають механізм із переднім або заднім фрикціоном, кому як зручніше стравлювати волосінь. Майже всі котушки для коропових вудилищ є безінерційними, для зручності далеких занедбань на великих водоймах. Не зайвим буде бейтранер – механізм швидкого перемикання фрикціону гальма шпулі. Якщо відбудеться різкий ривок, то снасть має бути обірвана. Бажано щоб у комплекті з коропової котушкою була запасна шпуля. Передавальне число, якому так багато уваги приділяється в оглядах, особливого значення не матиме через те, що в першу чергу, для лову коропа важлива не швидкість, а плавність виведення риби. Кількість підшипників у механізмі коропової котушки має значення для полегшення навантаження. Для плавного виведення буде достатньо і 8 кулькових підшипників, менша кількість не робить котушку гіршою, а лише додає зусиль для рибалки.

Які коропові котушки ми пропонуємо

В першу чергу наш інтернет-магазин Amfo.in.ua радий запропонувати недорогі варіанти з різними характеристиками для лову коропа в будь-яких умовах на різних водоймах. Перевірені часом і найголовніше рибалками коропові котушки в нашому каталозі мають величезний попит і підійдуть як початківцям, так і досвідченим рибалкам «карп'ятникам».
Придбати в Харкові будь-яку котушку ви можете безпосереднього складу або зробити замовлення за телефоном або на сайті. У такому разі коропова котушка відправитися в будь-яку точку України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павл Лисичанськ, Кам'янець-Подільський та інші міста та селища.