ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Протизакручувач для фідера (20 шт)

Протизакручувач для фідера (20 шт)


По суті, фідер є звичайною донною снастю, в якій просте грузило замінено годівницею. Саме таке конструктивне рішення дозволило точно доставляти приманку до місця лову, створюючи одночасно проблему заплутування повідця з основною ліскою та годівницею. Проблему допомогло вирішити розроблене фідерне оснащення з протизакручувачем, що розділяє повідці та всі перелічені елементи.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

🚚 Як швидко Ви отримаєте замовлення

Надсилання замовлень проводиться зі складу з Харкова

У великі міста: Дніпро, Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Суми, Полтаву, Черкаси, Чернігів ви отримаєте замовлення наступного дня за умови замовлення до 15:00. У віддалені міста, районні центри та селища: Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк тощо. - терміни доставки можуть тривати від 2 до 4 днів залежно від віддаленості та графіків роботи вантажоперевізників. Вартість доставки ви можете самостійно уточнити на сайті Нової Пошти або отримати інформацію у менеджера по телефону.


💳 Оплата при отриманні - післяплата

Якщо ви плануєте купити рибальські снасті з оплатою при отриманні, то прохання враховувати суму послуги післяплати Нової Пошти, яка становить 2% комісія + 20 гривень за транзакцію до загальної суми замовлення.

Нові надходження