ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Профмонтаж снасть готова вбивця карася на мотовилі 20 г у зборі

Профмонтаж снасть готова вбивця карася на мотовилі 20 г у зборі


Дозволяє доставляти підгодовування в точку лову відразу трьома годівницями, запитів для годування точки доводиться робити менше, але потрібно правильно приготувати підгодовування, щоб вона вимивалася з пружин при досягненні ними дна; два гачки дозволяють дочекатися клювання з ймовірністю вдвічі більшою, ніж якщо використовувати всього один гачок, ефект купності підгодовування і приманок тут грає вирішальну роль; Відмінно працює не тільки на карасі, а й на коропі, лящі, сазані, плотві. Оснащення дуже часто називають снастью-вбивцею карася.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

🚚 Як швидко Ви отримаєте замовлення

Надсилання замовлень проводиться зі складу з Харкова

У великі міста: Дніпро, Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Суми, Полтаву, Черкаси, Чернігів ви отримаєте замовлення наступного дня за умови замовлення до 15:00. У віддалені міста, районні центри та селища: Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк тощо. - терміни доставки можуть тривати від 2 до 4 днів залежно від віддаленості та графіків роботи вантажоперевізників. Вартість доставки ви можете самостійно уточнити на сайті Нової Пошти або отримати інформацію у менеджера по телефону.


💳 Оплата при отриманні - післяплата

Якщо ви плануєте купити рибальські снасті з оплатою при отриманні, то прохання враховувати суму послуги післяплати Нової Пошти, яка становить 2% комісія + 20 гривень за транзакцію до загальної суми замовлення.

Нові надходження