ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Стопори для поплавця, фідерні стопори.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Стопори для поплавця, фідерні стопори.

Стопора для риболовлі

Стопора застосовується при лові на ковзні оснастки. Як випливає з назви, основна функція оснащення - це обмеження та регулювання глибини лову на вудку поплавця. Виготовляється стопор зазвичай із силікону різних кольорів. Силіконові стопори для риболовлі потрібні тим, хто вважає за краще використовувати класичні поплавці. М'який силіконовий або гумовий стопор, а також їх прийнято називати кембриками, не ушкоджує і не перетирає волосінь навіть при тривалому використанні. Жорсткі стопори - намистинки або як їх називають бісер підійдуть тим, хто планує робити далекі закиди і де використовується важкий ковзкий поплавок.

Стопор для поплавця відмінність у розмірах

Як і інші рибальські снасті стопора можуть мати відмінності не тільки за формою та матеріалом виготовлення, але й за розміром. Які розміри стопорів для поплавця є? Розміри: SSSS, SSS, SS, S, M, L. Майже як в одязі градація розмірів. Але реально самі ходові стопори для поплавця розміром S, M та L.

Як підібрати стопор для риболовлі

Силіконовий стопор на волосінь дешевий і досить функціональний. Як би це не звучало парадоксально, але саме прихильники найдорожчого виду рибного лову – карп'ятники, дуже часто застосовують у своїх монтажах силіконові стопори. Фідерний стопор може бути й іншої форми. Наприклад, гумові стопори прямокутної форми або схожі на барило. Залежно від розміру пропускних кілець і діаметра волосіні підбирається той чи інший розмір та вид стопора. Нерідко виробники комплектують стопора додатковими бусинками, вертлюгами та карабінами, але це більше потрібно рибалкам спортсменам та професійним рибалкам.

Яке мінімальне замовлення рибальських стопорів

Такі компоненти оснастки продаються лише упаковками. З огляду на свою не високу вартість, радимо купити стопора для поплавця або фідерної снасті із запасом. Ми надсилаємо замовлення по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Лісі Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників. Надсилання замовлень здійснюється в день замовлення або наступного дня.