ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Вудки зимові

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Вудки зимові

Вудки для зимової риболовлі

Основна снасть, без якої не обійдеться зимова риболовля. Зимова вудка на відміну від вудилищ для літнього та осіннього сезонів, істотно відрізняється і по виду та по застосуванню, а найголовніше що вудка для зимової риболовлі коштує недорого і будь-хто може мати у своєму арсеналі по 3 і більше зимових вудок. Відрізняється зимова вудка своєю компактністю та легкістю, так як її не потрібно закидати на великі відстані, не сильно відіграє кількість колін та інші фактори. Головне маневреність, легкість, чутливість кивка.

Зимові вудки поплавця

Той самий класичний вид лову, який багато хто вибирає в літній період, а саме поплавець дрібної риби. Цей спосіб лову вважається пасивним видом зимової риболовлі. Як і звичайні літні вудилища, зимові вудки оснащуються необхідним оснащенням: грузилом, поплавком, гачком та ліскою на котушці. Як приманку вибирається мотиль, хробак чи будь-яка інша наживка. Але взимку не потрібно робити занедбаності, а достатньо опустити оснастку в лунку. Ми рекомендуємо для риболовлі взимку купити зимову вудку "балалайку" - як її називають багато досвідчених рибалок. Справа в тому що вся конструкція це одне ціле і вудилище і кивок, а рукоятка і котушка нероздільні і виходить що досить зробити оснастку і приступити до лову. На морозі, як правило, немає часу на розкладання снастей.

Зимова вудка для блешні

Найголовнішою властивістю таких зимових вудилищ є можливість зміни кивка, її легкість, зручна ручка. Також морозостійкість. Основне завдання легко і спритно грати блешнею і правильне зимове вудлище має цьому сприяти. При виборі вудки для блешні звертайте увагу на матеріал і товщину рукояті, вона повинна зручно лежати в руці не бути тонкою і товстою. Зимова вудка для блешневого лову повинна бути завжди в русі. Обов'язковою умовою є можливість швидкої заміни кивка.

Зимова вудка для балансування

Для лову щуки, окунячи іншого хижака, коли використовуються штучні приманки, балансири. Така зимова вудка повинна бути трохи довшою за звичайну зимову для забезпечення плавного виведення. Потрібна певна гнучкість вудилища, можливості заміни котушок. Не дивлячись на специфіку лову, ці зимові вудки не набагато дорожчі за інших і це не може не радувати.

Як замовити потрібну зимову вудку

Якщо є сумніви, яку вудку для зимової риболовлі купити, проконсультуйтеся за телефоном з менеджерами нашого інтернет магазину, які максимально точно визначать ту чи іншу модель для бажаного виду лову. Вудки для зимової риболовлі як і будь-які інші снасті найкраще купувати заздалегідь. Ми здійснюємо доставку вантажоперевізником Нова Пошта та іншими службами за домовленістю у всі населені пункти України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників. Склад та можливість самовивезення доступні для Харкова.