ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Лісочка зимова рибальська, зимова ліска флюорокарбонова

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Лісочка зимова рибальська, зимова ліска флюорокарбонова

Зимові волосіні в чому особливість

Для риболовлі в зимовий період потрібно використовувати спеціальну волосінь для зимової риболовлі. Багато виробників витончуються у виробництві спеціальних лісок для зимової риболовлі, які не обмерзають, на них не накопичується паморозь, міцніші. Зимова волосінь особлива тим, що вона не втрачає свого перерізу при розтягуванні, що не дає зриву клювання великого хижака, такого як щука. Крім цих властивостей, зимові волосіні дуже стійкі до стирання. Коли відбувається процес лову, ліска третьиться об край лунки, який у свою чергу не що інше, як кристали льоду, які можуть пошкодити або зробити насічку на волосіні. Із зимовим лісом так не відбувається. Застосування полімерних матеріалів скорочує тертя. Теж стосується і тертя по котушці. У виборі кольору волосіні для зимової риболовлі багато різних думок. Багато хто стверджує, що кольорова зимова волосінь втрачає у своїй міцності, після того як до складу додають барвник, щоб вона виходила темно-зеленою, сірою, коричневою, темно-синьою. Але ті рибалки, які давно захоплюються зимовою рибалкою, по-справжньому люблять саме кольорові волосіні для зимової риболовлі. Відповідь тут лежить на поверхні, прозору зимову волосінь важче бачити і на льоду сонячного дня її практично не видно.

Яку волосінь для зимової риболовлі краще купити

Насамперед, врахуйте умови лову. Взимку вода у водоймищі особливо прозора і не замулена, рослинності менше. Товста волосінь буде видно і краще всього купити максимально тонку волосінь з розрахунку на ту рибу, яку плануєте ловити - щуку або окуня. Зимову волосінь флюрокарбон купують досвідчені рибалки, стверджуючи, що вона найменше помітна в товщі води. Якщо в пріоритеті лов на блешню, то слід купити зимову волосінь 0,1 мм, для балансиров можна брати 0,14 мм. і більше. І найкраще вибрати кілька різних лісок. Якщо зимова волосінь довго лежить смотаною, то на зимовій риболовлі вона може розмотуватися хвилями, а це вже впливає на добрий улов. Риба вкрай обережна. Зараз практично всі сучасні ліси не мають фізичної пам'яті і виробники гарантують, що при розмотуванні і змотуванні на котушку вона буде рівна. Зимові волосіні флюорокарбонові спеціально зроблені задовольняючи всі умови лову взимку саме тому вона зараз найбільш популярна, а її ціна більш ніж прийнятна.

Як замовити зимову волосінь

Ви маєте можливість купити зимову волосінь на сайті оформивши замовлення або зробити дзвінок та залишити заявку за телефоном. Ми негайно здійснюємо відправки в будь-яку область та місто: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми , Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павло, -Подільський.
Для мешканців Харкова є можливість самостійно забрати своє замовлення із пункту видачі.