ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Джиг-головки

Показано з 1 по 27 із 27 (всього сторінок: 1)

Джиг-головки

Джиг-головки для хижака

Джиг-головка - це збірна частина оснастки для лову щуки, судака, окуня та іншого хижака. Свого роду це суміщені грузило та гачок. Найчастіше джиг-головка виготовляється із свинцю та сучасний варіант із вольфраму. Джиг-головку купують ті хто планує рибалити спінінгом, на джиг з використанням силіконової приманки. Джиг-головка має за своєю формою кілька варіацій - класична кругла як кулька або у вигляді каблучка. Також зараз популярні джиг-головки «чебурашки», на них гачок не литий в основу грузила та оснащується окремо. Форм та варіацій джигових головок безліч. За своїми типами вони можуть випускатися, як розбірні де можна застосовувати гачки інших калібрів або нерозбірні.

Показники, за якими вибирають джиг-головку

Основними характеристиками при виборі є форма, вага у грамах грузила, калібр гачка. Залежно від типу лову та використовуваної приманки купують ту чи іншу джиг-головку. Основний матеріал – свинець. Він найдешевший при виробництві. Трохи дорожчі за джиг-головки вольфрамові вони менші за розміром завдяки матеріалу і мають більш гладку поверхню. Заточення гачка в джиг-головках збірних найчастіше хімічне або механічне. Колір в залежності від матеріалу від світло-сірого до темно-сірого, рідше чорні. Деякі рибалки вантажило з вухами також називають джиг-головками, але для оснащення повної снасті для щуки або іншого хижака потрібно гачки, двійники та основа приманки (силікон).

Якщо покопатися в термінології рибалок з досвідом та стажем, то в сучасній риболовлі найбільш популярними є і залишаються класичні: чебурашки та кулі. До них потрібно додати гачки. Збірні джиг-головки – це, мабуть, найправильніший вибір для не досвідчених рибалок, які хочуть використовувати силіконові приманки на хижака. Шарнірні, розбірні джиг головки більше підійдуть тим, хто вміє робити оснастку самостійно.

Ціни на джиг-головки та як замовити

Купити джиг-головку можна на сайті через кошик або зробити замовлення за телефоном. Наш інтернет магазин Amfo.in.ua продає головки джиг в упаковках, поштучно джиг-головки не продаються. Ми готові вислати замовлення до будь-якого населеного пункту України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир , Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павл , Кам'янець-Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.