ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Кивки для зимової риболовлі, кивок для блешні


Кивки для зимової риболовлі, кивок для блешні

Кивки для лову на блешню

Найкласичніший вид снасті для зимового підлідного лову. Ківок для зимової вудки (мормишкової) це один з головних елементів, який відповідає за гру приманкою та визначення клювання. Лов на мормишку з використанням мотиля, наприклад одна з найпоширеніших. Ківок як невід'ємна частина снасті має бути в арсеналі рибалки і мати їх потрібно багато й різних. Їхня ціна не суттєва, тому сміливо можна купити більше десятка кивків для зимового лову на блешню і при цьому не витратитися на значну суму.

Як підібрати кивок для класичної блешні

Для лову на мотиля, правильно обраний кивок запорука успіху. Довжина, товщина, жорсткість тут відіграють велику роль. Підбір здійснюється виходячи з ваги блешні, на якій глибині плануєте ловити, як волієте "грати" наживкою плавно або різкими рухами. Факторів багато та універсальних кивків просто не існує. Тому порада: купити кілька кивків для лову на блешню.

З якого матеріалу краще купити кивок для зимової риболовлі

Для легких блешень найкраще лавсан. Цей матеріал насамперед має всі необхідні характеристики для використання на морозі, пружність та найголовніше дуже дешевий. Напевно тому останні роки лавсанові кивки такі популярні, тому що їх ціна по кишені будь-якому рибалкові підледнику. Недоліком може бути погане використання при сильному вітрі, але вже без намету не обійтися або металевих кивків. Щоб купити кивок для зимової риболовлі правильний за вагою, підбирайте його виходячи тесту самої блешні. Довжину підбирайте, виходячи з риби, яку плануєте ловити. На окуня потрібний швидкий, на карася чи ляща повільний.
Однозначно треба сказати, немає сенсу робити саморобні кивки для блешні, тому що середня ціна кивка з лавсану близько 5 гривень, що просто не суттєво.

Роблячи замовлення на сайті, ми зможемо відправити його в той же день або на наступний до будь-якого міста: Київ, Харків, Одесу, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь , Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівку, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Білу Церкву, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ , Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський та інші населені пункти.
Для тих, хто знаходиться в Харкові, купити кивок для блешні можна безпосередньо в нашому магазині.

У цій категорії немає товарів