ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Підгодовування технопланктон

Показано з 1 по 19 із 19 (всього сторінок: 1)

Підгодовування технопланктон

Підгодовування технопланктон для товстолоба, амура, коропа

Пресована підгодовування для лову товстолоба, коропа та іншої риби. Технопланктон це підгодовування порошок спресований у вигляді барила. Найчастіше технопланктон потрібен для лову такої риби як білий амур, товстолоб, короп. Пресована дрібнодисперсна підгодовування розчиняючись у воді створює велику каламутну хмару, що приваблює рибу. Всі барильця мають по центру отвір який спеціально зроблено для закріплення на паличку, що особливо важливо при лові товстолоба і амура. Термін технопланктон пішов у зв'язку з тим, що в домашніх умовах таке підгодовування приготувати не можна. Техно позначає технологічну обробку, подрібнення та пресування на спеціальних машинах.

Технопланктон – що входить до складу

У складі технопланктону використовується багато компонентів, які перемелені практично на борошно і все оброблено ароматичними добавками. Підгодовування спресоване особливим способом і перебуваючи у воді, розчиняється, утворюючи хмару, яка приваблює амура або товстолоба, пробуджуючи апетит у риби. Як ароматизатор використовуються наступні добавки: аніс, ваніль, мед, полуниця, малина, водна блоха. Також існують універсальні підгодовування техноплантон створені на основі натуральних компонентів, їх застосовують для лову будь-якої прісноводної риби. Перевага технопланктону - величезний радіус поширення у воді за будь-якої температури і погоди. Хмара, що створюється, при розчиненні здатна залучити багато риби і при цьому не потрібно довго чекати розчинення.

Який технопланктон потрібно купувати

Обов'язково враховуйте, перед тим як купити підгодовування технопланктону, щоб упаковка була ціла. Всі циліндри (таблетки) технопланктону пакуються по 3 або 5 штук. Посередині є отвір для оснастки. За ароматичними властивостями кожен вибирає те, що вважає більш актуальним залежно від пори року та переваги риби. Солодкі запахи: ваніль, мед, полуниця тощо. працюють набагато швидше у теплій воді. Всі знають що зловити товстолоба або амура завдання не найлегше і не зрівнятися з ловом того ж коропа, який по суті всеїдний і менш обережний. Амура і товстолоба важче зловити, без пресованого підгодовування.

Як замовити технопланктон

Ви маєте можливість замовити підгодовування технопланктон, оформивши покупку на сайті нашого інтернет магазину або по телефону. Ми готові надіслати замовлення в будь-яку точку України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павло Кам'янець-Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.