ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Повідці рибальські

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Повідці рибальські

Поводки рибальські на спінінг та фідер

Рибальські повідці зі сталі першими почали використовувати рибалки, які полюють здебільшого на хижу рибу. І цьому було пояснення, адже потужний закус щуки здатний зрізати волосінь, а сталевий повідець цьому успішно перешкоджав. Зараз рибальські повідці використовують і для фідерного лову і для лову спінінга. Одні мають на меті перекушування волосіні, інші використовують повідки для захисту від випадкового перекручування приманок при закиданні. Рибальський повідець також пом'якшує ривки при підсіканні і виведенні риби. Сучасні повідці для риболовлі чи то фідерні повідці (корпові) або спінінгові (щучі) виготовляються із сталевого дроту, із плетеного тонкого дроту гнучкого або жорсткого, а також із флюорокарбону, титанових тросиків. При покупці рибальського повідця звертайте увагу на такий важливий фактор, крім матеріалу виготовлення, як залишкова пам'ять. Дуже добре, що повідець завжди приймав би свій початковий стан після доданих навантажень. Якщо цього не відбувається, то можливість перекручування при закиданні зростає. Зносостійкість теж важливий фактор, але не самий, адже вартість рибальських повідців не велика і краще іноді змінювати їх. Якщо ви збираєтеся рибалити в місцях з кам'янистим дном або черепашником, то краще купувати гнучкий рибальський повідець з вольфраму, вони міцні і гнучкі одночасно.

М'які та гнучкі повідці більше віддають перевагу рибалкам, які ловлять на живця або зазвичай їх використовують для монтажу жерлиць. Флюорокарбонові повідці зараз, як і належить новинці, найбільш популярні. Вони не мають недоліків, добре переживають навантаження та довго зберігають свої первісні властивості. Майже як нові вони виглядають навіть після кількох рибалок. Один недолік флюорокарбонових повідців їхня менша міцність у порівнянні з іншими матеріалами, але ні що не заважає купити повідець більшого перетину для перестрахування.

Жорсткі сталеві повідці та гнучкі - зараз повсюдно використовують для риболовлі на далекий закид із годівницею. Так фідерний лов так само можливо з використання повідків для зручності монтажу снастей. Це дає можливість робити далекий закид і не переживатися, що відбудеться перекручування гачків. Але все ж таки основне призначення повідців для риболовлі це лов хижака.

Модифікації рибальських повідців

Можуть бути одножильні та багатожильні, флюорокарбонові. Сталеві одножильні повідці варто купити, якщо планується лов щуки. Вони йдуть із готовим монтажем із карабіном. Найпростіші та найефективніші саме на зубатого хижака здатного зробити потужний ривок. Багатожильні рибальські повідці найчастіше виготовляються з титану і мають більш тонкий перетин із тими самими показниками жорсткості на розрив. Флюорокарбонові – дуже корисні для лову у чистих водоймах, їх практично не видно у воді. Вертлюги та карабіни можуть бути різні.

І найголовніше, якщо ви не змогли собі підібрати готовий рибальський повідець, то завжди можна виготовити його самостійно з будь-якою фурнітурою. Можна окремо купити повідковий матеріал, карабіни та вертлюжки на свій розсуд і змонтувати оснастку.
Інтернет магазин Amfo.in.ua надсилає замовлення в будь-яку точку України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Ал, , Павлоград, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.