ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Рибальський екран, телевізор

Показано з 1 по 16 із 16 (всього сторінок: 1)

Рибальський екран, телевізор

Рибальський екран

Рибальські екрани або як їх називають телевізори - легка снасть для лову дрібної та середньої риби у швидких річках та водоймах зі стоячою водою. Найбільш ефективно у теплі сезони від травня до серпня. Пристосування є чимось подібним до звичайної мережі, тільки значно менше за довжиною і, як правило, рибальські екрани вже в готовому вигляді не вимагає ніяких спеціальних знань і навичок. Підстава, яка є грузилом для занурення рівномірно розподілено по всій довжині екрана. Верхня частина поплавця зазвичай виготовлена ​​з дерева або з пінопласту. Полотно рибальського екрану найчастіше із звичайної волосіні з різними за розміром осередками. Чим більший осередок, тим менше дрібної риби буде. На один із країв зазвичай прив'язують шнур для закріплення рибальського екрану за очерет. Особливо уловистими телевізори бувають при розстановці в невеликих очеретяних чагарниках, де глибина не більше 2-3 метрів. Для залучення риби, якщо потрібно, використовується або штучні приманки або підгодовування. Бажано щоб підгодовування було дрібно дисперсним, щоб воно не осідало на дні і швидко поширилося в області де встановлено екран. Найчастіше за допомогою екрану ловлять карася, плітку, червонопірку, дрібного окуня, рідше може потрапити короп або лящ.

Що вигідніше купити готовий рибальський екран або зробити самому

На даний момент немає різниці чи самостійно виготовлятимете снасть або купити рибальський екран у зборі. Готові снасті вже вивірені за кількістю грузила, щоб мережа не тонула, краї мережі якісно закріплені і внизу, і по верхній частині телевізора. Ціна самостійного виготовлення та готового рибальського екрану нічим не відрізняється. Єдине що якщо ви не знайшли відповідну за габаритами снасть в каталозі інтернет магазину, можете вдатися до самостійної збірки.

Як замовити рибальський екран

Це не дорога снасть повинна бути у кожного рибалки, що поважає себе. Ви можете оформити замовлення через кошик інтернет-магазину або зробити дзвінок менеджеру. Ваше замовлення буде відправлено в день замовлення з Харкова в будь-яку точку України: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси , Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ , Лисичанськ, Кам'янець-Подільський.
Також можна забрати своє замовлення самовивозом із точки видачі у Харкові.