ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Торпеда, Ракета для встановлення мереж під льодом

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Торпеда, Ракета для встановлення мереж під льодом

Торпеда для встановлення мереж під льодом

Торпеда для встановлення (протяжки) мереж під льодом призначена для риболовлі по прозорому льоду. Прозорий лід без снігопадів, що встановився, дає рибалкам максимальні улови. У цей час найактивніша щука, плотва та окунь – у величезних кількостях. Що вам знадобиться для підлідного лову риби?

Торпеда або ракета для встановлення мереж під льодом - полегшена металева конусна торпеда або як її ще називають ракета з веденими колесами, які чіпляються за внутрішній бік льоду, швидко простягають рибальські сітки. Миготливі лампи в торпеді повідомлять вас про просування обладнання для встановлення мереж під льодом.

Мережі рибальські рекомендовано використовувати для установки під льодом тристінні. Для неглибоких водойм або якщо ви плануєте встановити сітку вздовж очерету або корчів, то слід використовувати тристінну капронову рибальську мережу довжиною 30 метрів або 60 метрів при висоті 1, 5 метра. Для встановлення рибальських мереж на глибині скористайтеся високими снастями: мережі рибальські тристінні китайські заввишки 3 метри, 4 метри і 5 метрів дозволять вам розставити мережі навіть у найглибших місцях.
Мережі рибальські китайські тристінні мають стінки з волосіні завтовшки 0, 20 мм для серединного мережевого полотна і 0, 30 мм для ряжі з осередком 230 мм. Мережі тристінні рибальські є більш уловистими мережами, так як у серединне мережеве полотно трапляється риба невелика, наприклад, плітка, окунь, а в трьох стінах мережі заплутується велика риба, що заходить, така як щука, лящ, судак. Для лову риби до 3-х кг використовуйте сітки тристінні з осередками 35 - 50 мм, для риби понад три кг сітки з осередками 50 - 90 мм

Які є відмінності у торпед (ракет) місяцеходів для завезення снастей під лід

Найважливіші відмінності та параметри: герметичність, вага, кількість елементів живлення, що встановлюються. Наявність та яскравість індикатора (лампочки). Ракета для закидання мережі під лід має оснащуватися вимикачем. Коли мережа розтягнута, необхідно вимкнути механізм. Спосіб вимкнення торпеди або механічний чи електронний. Надійніше все ж таки механічний, він не підведе. Для зупинки достатньо смикнути за шнур, який розмотується разом із мережею і ракета для зимового лову відразу буде зупинена. Привід двигуна торпеди електричний і живиться від батарейок або від акумулятора. Корпус може бути як пластиковий, що сприятливо впливає на вагу, і металевий циліндровий.

Як купити торпеду рибальську для мереж - умови доставки

Ви маєте можливість зробити замовлення через сайт або по телефону. Снасті для зимової риболовлі, бажано купувати заздалегідь, не слід чекати на розпал сезону. Ми відправимо торпеди, ракети для протягування рибальських мереж куди завгодно: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчев Павлоград, Лисичанськ. У Харкові є можливість купити ракету для мереж з можливістю самовивезення зі складу.