ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Болонські вудилища з кільцями, телескопічні вудилища

Показано з 1 по 15 із 15 (всього сторінок: 1)

Болонські вудилища з кільцями, телескопічні вудилища

Болонські вудилища або телескопічна вудка з кільцями

Обидва визначення вірні, якщо ми говоримо про звичні універсальні складні вудки. Болонське вудилище відрізняється від махового наявністю кілець по всій довжині, а також можливістю кріплення найпростішої котушки до рукояті. Вочевидь основне призначення лов дрібної прісноводної риби: карась, окунь, плотва, краснопірка, дрібний короп. Використання телескопічного болонського вудилища істотно спрощує процес розкладання без необхідності прив'язування волосіні кожну рибалку, як цього вимагає махове вудлище. За належного вміння можна навіть робити далекий закид болонським вудилищем.

Чому болонські телескопічні вудилища такі популярні

Простота конструкції, можливість закріпити котушку, встановити оснастку один раз і користуватися постійно витрачаючи час тільки на розкладання. А також можливість рибалити з берега та робити далекі закиди. Телескопічне вудилище універсальне у всьому. І головне не висока ціна на болонські вудки зробили їх найпопулярнішими.
Можна тривалий час говорити про матеріали виготовлення, лад, якість складання того чи іншого вудилища різних брендів, але рядового рибалки це мало цікавить, коли варто мета купити болонське телескопічне вудлище якомога дешевше.

Які болонські вудилища пропонує наш інтернет магазин

У своєму каталозі ми зібрали найпопулярніші і недорогі болонські вудилища, які заслужили на позитивні відгуки від своїх власників і служать вірою правдою довгі роки. Особливу увагу зверніть на моделі виробника Siweida (Сівейда). Це поєднання якості та ціни. Найбільш затребуваними на даний момент є болонські вудилища довжиною 5 і 6 метрів.

Ціна, доставка та способи купівлі болонських вудилищ

До вашого розпорядження можливість зробити замовлення як по телефону, так і через кошик на сайті інтернет магазину. Для самовивезення ми організували можливість самостійно забрати замовлення з пункту видачі в Харкові. Для інших регіонів України працює служба доставки Нова пошта, яка доставить посилку до будь-якого населеного пункту: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава , Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород , Алчевськ, Павлоград, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський
Сплатити замовлення можна при отриманні в Харкові або післяплатою.