ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Чохли для вудилищ, тубуси

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Чохли для вудилищ, тубуси

Чохли та тубуси для вудок та спінінгів

Завдання чохлів та тубусів для вудилищ є захист вудилищ від поломки, механічних пошкоджень та зручності перенесення. Чохли для вуд дуже зручні, якщо ви вирушаєте на рибалку і везете з собою 2 і більше вуд або спінінгів. Чохли для вудилищ бувають різної довжини та діаметру, при виробництві використовуються різні матеріали. Чохли, як правило, з тканинної основи з просоченнями, можуть бути прогумовані. Тубуси найчастіше пластикові, жорсткі. Зазвичай тубуси купують для спінінгів, особливо дорогих. Шанс випадково наступити чи поламати суттєво знижується. Але тубус частіше не може вмістити кілька вудилищ. Чохли більш універсальні - це і перенесення для вудок та захист та органайзер для дрібних снастей. До чохлів нашивають, зазвичай, кілька кишень і навіть відсік під котушки. Дуже зручно використовувати рибальський чохол з відділами під котушки та оснастку, щоб скласти всі свої снасті в одне місце, розклавши по кишенях.

М'який чохол для вудилищ менший, максимально компактний і мало важить. Якщо ви зібралися купити не дорогий чохол - вибирайте м'який вони найбюджетніші і універсальні. Чохол для вудилищ з кишенями під котушки логічніше використовувати, перевозячи вудилища разом з рибальськими котушками, економія місця та можливість не забути випадково вдома набір котушок. Майже всі м'які рибальські чохли мають прогумовану основу та спеціальне просочення. Вміст чохлів не намокає навіть у сильний дощ. Також вони легко миються простою ганчіркою. Чохли для вудилищ вибирати потрібно по довжині та внутрішньому об'єму, заздалегідь розуміючи, скільки вудок у нього збираєтеся скласти. Тубуси для спінінгів особливий вид жорстких чохлів, який, перш за все, призначається суворо для перевезення або перенесення одного або максимум двох спінінгів. Вудилище спінінга досить дороге і вкрай важливо зберегти його цілим. Усі тубуси суворо випускаються під типові розміри спінінгів. 120 см., 130 см., 140 см., 145 см і так далі, також як спінінги в розібраному стані. Тубус не деформується, не гнеться і не ламається, кришка тубуса або застібається на блискавку, або засувається спеціальним кріпленням, або закручується.

Чохли і тубуси виконують одну і ту ж роль, але який саме аксесуар купити кожен вирішує сам. Ми готові проконсультувати вас з будь-яких питань і допомогти підібрати рибальський чохол або тубус потрібного розміру, форми і якості. Всі замовлення надсилаються щодня по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми , Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павло, -Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.