ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Лісочка та шнури для риболовлі

Оберіть підкатегорію


Рибальська волосінь, шнури плетені

Лісочка - найважливіший елемент рибальської снасті, який пов'язує вудилище і гачок з наживкою. Саме через волосінь, тонку і абсолютно прозору нитку, чи то волосінь для фідера або жилкудля спінінга, рибалка отримує сигнал про клювання, і вона ж бере на себе основне навантаження при виведенні риби. Тому, щоб у момент виведення особливо великої риби, не було не приємного моменту, коли рибальська волосінь не витримує навантаження, уважно поставтеся до підбору та покупки.

Лісочка буває двох основних видів - моно волосінь і плетений шнур. Кожен з цих видів також поділяється на величезну кількість найбільш спеціалізованих підвидів, залежно від їх показників.

Монолески найчастіше використовується під час риболовлі з поплавком, а також під час донної та зимової риболовлі. Основна її відмінність від плетеного шнура - це високий рівень розтяжності. Ця властивість дозволяє справлятися з ривками навіть досить великої риби. Недоліком моноліски є її недовговічність і відносно низька міцність.

Плетений шнур рибальський є сплетені разом волокна поліамідного поліетилену, причому способи плетіння можуть бути найрізноманітнішими - в залежності від обраної технології виробництва. Плетений рибальський шнур, на відміну моноліски, не настільки прозорий, тому деяка риба, така як язь і голавль, легко розпізнає його у воді. У такому разі на добрий улов розраховувати не доводиться!

Плетений шнур для риболовлі варто вибирати, якщо Ви маєте намір рибалити на хижака. Він відрізняється особливою міцністю, жорсткістю та стійкістю перед навантаженням. Доречніше вибирати плетений шнур з такою характеристикою як кількість речовини в одиниці площі перерізу (на етикетці вказується після символу «#»). Звичайна рибальська волосінь має свої переваги по відношенню до шнурів (плетінки). Її майже менше видно воді, вона коштує дешевше, вона краще ковзає по кільцях вудилища.