ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Флюорокарбонові волосіні


Флюорокарбонові волосіні

Флюорокарбонові волосіні

Флюорокарбонові волосіні виготовляються з хімічного полімеру, який практично не заломлює світло і у воді майже не видно. Така властивість дозволяє використовувати волосінь для вилову найбільш обережних видів риби. Але це й не єдина перевага. Флюорокарбонові волосіні мають хорошу міцність рівну класичним волосіням при цьому перетин її набагато менше. Що стосується залишкової пам'яті після змотування і розмотування з цим флюорокарбонові волосіні справляються відмінно. На сайті представлені флюорокарбонові волосіні різних перерізів і метражу, щоб ви могли підібрати собі найбільш потрібну.

Характеристики флюорокарбонової волосіні

Ліски флюорокарбон стали затребуваними і популярними завдяки своїм відмінним характеристикам. Майже невидимі у воді під будь-яким світлом. Підвищена стійкість до ультрафіолету, дуже низький показник на розтяг, дуже велика чутливість при клювання. За рахунок таких характеристик рибалок зможе виконати підсікання у більш жорсткому режимі та збільшити шанс улову. І чимало важливо це ціна, яка цілком прийнятна для будь-якої кишені.
Флюорокарбон спочатку розроблявся для промисловості, але пізніше цей матеріал став використовуватись у різних сферах, як і рибальське оснащення. Якщо ви ніколи не стикалися з лісками з флюорокарбону, ми з радістю проконсультуємо з цієї продукції. Наші менеджери готові відповісти на всі питання та прийняти замовлення на флюорокарбонові волосіні. Ми надсилаємо товари Новою поштою до будь-якого населеного пункту України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павл Лисичанськ, Кам'янець-Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.

У цій категорії немає товарів