ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Гума рибальська, рибальські гумки для донки

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Гума рибальська, рибальські гумки для донки

Гумки рибальські

Гума для риболовлі необхідний елемент рибальського оснащення, з якого збирається різновид донної вудки з гумовим амортизатором. Гумка добре підійде риболовлі на чехонь і карася, коропа, підходить донна снасть і для ляща. Така снасть має досить простий пристрій і займає мало місця. Наші інтернет магазин Amfo.in.ua пропонує купити рибальську гумку будь-якої довжини і відмінної якості. Ми щорічно оновлюємо асортимент та товарні запаси, тому якість гуми завжди відмінна. А, як відомо, найчастіша проблема, яка може виникнути з гумою це пересихання.

Рибальська гумка для донки

Головна відмінність донної вудки з гумкою в тому, що вантаж у неї кріпиться не до волосіні безпосередньо, а до рибальської гумки, які ми пропонуємо купити. З'єднана одним кінцем з вантажем, а іншим з ліскою, гумка, розтягуючись п'яти-семикратно своєї довжини, дозволяє рибалці витягувати з води гачки не перезакидаючи щоразу вантажило. При виведенні гумка пом'якшує ривки риби і запобігає сходам. Також завдяки тому, що не потрібно перезакидати всю снасть, можна підгодувати рибу в одному місці. Ловити на гумку можна майже будь-яку рибу. Даний вид донного лову досить старий спосіб і деякі вже давно забули, як ловити карася чи коропа на резинку.

Яку гуму для донки ми пропонуємо купити

Немає сенсу тримати величезного асортименту, тому що ми стежимо за якістю гуми і не реалізуємо пересохлу гуму, що залежала на складі. Наш інтернет магазин пропонує купити гуму для риболовлі перетином 1,5 мм, 2 мм, 2,5 мм. та довжиною по 16-20 метрів. Ми надсилаємо замовлення до будь-якого населеного пункту в будь-яку точку України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси , Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ , Лисичанськ, Кам'янець-Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.