ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Мотильниці, коробки для зберігання мотиля

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)

Мотильниці, коробки для зберігання мотиля

Мотильниці для зберігання мотиля на зимовій риболовлі

Дешевий та потрібний органайзер. Метелиця потрібна всім і завжди, хто захоплюється зимовою рибалкою. Можна користуватися одноразовими метеликами, які продаються в магазинах разом з наживкою, а можна купити метелику з хорошим товстим корпусом і утеплену, щоб мотиль на сильному морозі не перетворився на шматок льоду. Хто знайомий з реаліями зимового лову, той напевно знає, що метелика дуже потрібна, тому що можна після півгодини перебування на свіжому морозному повітрі залишитися без наживки.

З чого виготовлені метелики

Найчастіше з пінопласту або пластику з пінопластовими прошарками. Він легкий, теплий, їх зручно відкривати, і вони бувають різних форм та розмірів. Деякі моделі можуть мати спеціальний аксесуар, такий як кріплення на частину одягу, коліно, на штанину. Зазвичай метелики з кріпленнями купують спортсмени, які беруть участь у змаганнях. Хоча досить часто це зручно багато хто хоче купити мотильницю вже з кріплення на коліно. Варіант кришки. Найдешевші метелики мають знімну кришку, яка фіксується тільки в закритому вигляді, є моделі з кришками, що відкриваються і прикріплені до корпусу це допомагає вберегти її від випадкової втрати.

Поради при покупці метелики

Майте кілька метелиць, краще розподілити наживку рівними частинами по кількох коробочках. Не можна відкривати надовго кришку, так як мотиль перебувати у вологому стані і наживка прийде в непридатність дуже швидко. Але якою б не була теплою і термостійкою метелице, рано чи пізно через 8-10 відкриттів кришки наживка прийде в стан не придатний для лову. Наша порада купити кілька метелиць, можна однакових. Частинами розкласти наживку та використовувати по черзі, при необхідності. Єдине, що радує, ціна цих аксесуарів просто мізерна. Самостійно виготовити мотильницю з термокилимка або пінопласту виявиться дорожчим, при цьому теплопровідність може виявитися далеко не такою, яку ви очікуєте.

Ми надішлемо будь-яку кількість метелиць в будь-яку точку України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир , Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павл , Кам'янець-Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.