ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Штучні силіконові приманки, їстівні силіконові приманки


Штучні силіконові приманки, їстівні силіконові приманки

Штучні силіконові приманки, їстівні силіконові приманки

Штучні приманки із силікону відмінні наживки для лову на спінінг. Силіконові приманки дешеві, м'які можуть мати різні аромати. Найчастіше використовуються для лову щуки на спінінг. Успішно справляються з ловом судака та іншої хижої риби. В асортименті нашого інтернет магазину представлені найпопулярніші та уловисті силіконові приманки на щуку, які мають величезний попит, як Українського виробництва, так і Китайські. Силіконова приманка, дедалі частіше витісняє з арсеналу рибалки такі популярні наживки, як блиску та воблер. Чому так відбувається. Все завдяки універсальності застосування їх можна купити досить багато різних видів, так як вони коштують недорого. Силіконову наживку не шкода втратити при зачепах або урвищах. Той же воблер за вартістю дорівнює 10-ти або 20-ти приманкам з силікону.

Приманки із їстівного чи неїстівного силікону

Для лову щуки, не принципово яка силіконова приманка використовується, але багато спінінгістів стверджують, що ароматичні їстівні силіконові приманки дають більше часу на підсічку тієї ж щуки, так як при ударі щука не викидає приманку відразу, тому що вона м'яка і намагається її розкусити. Їстівні силіконові приманки більш пухкі і можуть відрізнятися м'якістю зі звичними штучними. Можливо уловистість їстівних вище, хоча існує думка, що на звичайні силіконові приманки кількість клювань така ж і все залежить від того хто тримає в руках спінінг. Різний колір, віброхвіст – це вже удосконалення, які вигадуються для силіконових наживок та активно пропонуються як новинки. Ми рекомендуємо купити силіконові приманки, виходячи з місця лову (водоема). Їх застосування може бути дуже успішним при закиданнях з човна під очерети або у вузьких місцях із чагарниками.

Перевага силіконових принад

Головна і єдина перевага – ціна. Так вони є дуже доступними з цієї причини багато хто робить свій вибір саме на користь покупки силіконових приманок, ніж покупки однієї блешні або воблера. За своїми уловистими якостями вони не поступаються класичним наживкам. Найчастіше силіконові приманки випускають у формі рибок, пуголовків, черв'яків або личинок. Краще завжди мати кілька різних на вигляд, тому що не відомо яка з них виявиться найбільш вдалою. Але використання принад із силікону вимагають від рибалки вміння оснастити таку наживку гачком з грузилом або трійником під правильним кутом та правильному місці. Досвідчений рибалка вже самостійно збирає всю снасть цілком, але тим, хто ще не має достатньо знань та умінь, ми пропонуємо готові силіконові приманки в зборі з гачком і грузилом. Готову оснастку достатньо вже начепити і приступити до лову щуки або іншого хижака.

Як купити силіконові приманки на щуку

Оскільки це найпопулярніший вид лову, ми пропонуємо у своєму асортименті більшу частину таких штучних приманок із позначкою "на щуку". Вони випробувані та отримали багато відгуків від постійних покупців нашого інтернет магазину. Ми працюємо для вас 24 години на добу. Ви маєте можливість купити силіконову приманку та оплатити на сайті або замовити післяплатою. Ми здійснюємо доставку вантажоперевізником Нова Пошта та іншими службами за домовленістю у всі населені пункти України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників. Надсилання замовлень здійснюється в день замовлення або наступного дня.

У цій категорії немає товарів