ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Кукурудза для риболовлі


Кукурудза для риболовлі

Кукурудза для риболовлі

Консервовану кукурудзу вже багато років полюбили рибалки під час лову коропа. Наживка набула настільки великої популярності, що в асортименті зараз налічується десятки варіантів кукурудзи для риболовлі з різними смаковими та ароматичними добавками. Ловити на кукурудзу прийнято мирну рибу, зокрема коропа та карася. Зараз приготувати кукурудзу для риболовлі в домашніх умовах так близьку до консервованої, яка продається в банках неможливо. І якщо раніше баночка кукурудзи Бондюель коштувала копійки, то на даний момент вона набагато вища за професійну кукурудзу в банках спеціально приготовленої на коропа або карася. Насамперед порція достатня для походу на 1-2 дні риболовлю в межах 80-120 грам. Оброблена спеціальними ферментами, вона може бути з різними смаками та ароматами. Найпопулярніші аромати та смакові добавки: аніс, коноплі, ваніль, мед, суниця, злива, часник. Але найбільш затребуваними, як і раніше, є натуральна кукурудза для риболовлі.

Кукурудза для коропа в залізних або скляних банках, яка краще

Немає певної відмінності, тим часом у бляшанці кукурудза або скляній. Термін зберігання та придатності практично не відрізняється. Але відкриту в банку кукурудзу, не витрачену за один раз, можна закрити і відкласти на нетривалий час для іншого випадку. Якщо потрібно купити кукурудзу для риболовлі на один раз, то можна вибрати упаковану у вакуумі кукурудзу з будь-яким смаком чи ароматом по 100 грам. Її ціна абсолютно доступна і дешевше за ту ж звичну Бондюель втричі. Вимочена кукурудза для риболовлі подобається не тільки коропа або карасю, але й підійде для лову ляща, линя, плітки. Перевага цієї популярної наживки ще в тому, що її можна перетерти і підмішувати в підгодовування або подрібненому вигляді додавати в годівницю при лові коропа на фідер. Також кукурудза для риболовлі дозволить не відволікатися на клювання дрібної риби.

Як купити та замовити консервовану кукурудзу для риболовлі

Досить просто вибрати потрібний об'єм, смак та аромат наживки. Визначитись хочете ви її купити в банку залізній або скляній, а може і у вакуумі. Менеджер по телефону або через кошик на сайті прийме Ваше замовлення. Відправки здійснюються щодня і ми готові надіслати замовлення в будь-яку точку України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчев Павлоград, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.

У цій категорії немає товарів