ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Сушарка для риби, сушки для грибів та овочів сітчасті

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Сушарка для риби, сушки для грибів та овочів сітчасті

Сушарка для риби, грибів, овочів

Для кожного рибалки важливо не лише впіймати рибу, але й правильно зберегти улов. Сушіння для риби як не можна, до речі, підійде вам у будь-яких умовах, навіть якщо ви збираєтеся в'ялити або сушити рибу на балконі. Ми пропонуємо різноманітні види сушарок, від компактних підвісних до каркасно-збірних сушок. Всі сушарки мають зручні конструкції і кілька ярусів вони добре миються, стираються, не вигоряють на сонці, а також мають захист від вологи та пересихання.

Сушарка для риби має циліндричну форму, металевий каркас, 3 або 5 горизонтальних поличок, що добре вентилюються. Сушіння для риби виконана з матерії, що має дрібний розмір осередку (менше 3 мм), матерія сушарки має подвійне додавання, завдяки чому осередки нашаровуються один на одного, утворюючи дрібну сітку, яку не зможе подолати навіть дрібні мушки. Сушарка для риби герметично застібається на блискавку, втягнуту вертикально по всій висоті, завдяки чому вам буде зручно користуватися всіма трьома поличками сушарки.

Сушарка для риби оснащена мотузками по верхній кришці сушіння, мотузки розташовуються перехресно, утворюючи в центрі хрест, який підвішують її на гак. Сушарку зручно розташовувати в будинку, на балконі, терасі, наметі або під тентом. Сушарка легко стирається, є багаторазовою сушкою для риби, має захист від сонця, солоної води, не вбирає вологу. Сушарки користуються великою популярністю не лише влітку для сушіння риби, а й восени для сушіння грибів та овочів.

Як використовувати сушарку для риби?

Насамперед сушарку купують для в'ялення риби, сушіння грибів та ягід. Також дуже зручно сушити нарізані фрукти чи навіть овочі. Найважливіше у використанні, розташувати її в підвісному стані в місці, що добре провітрюється. Бажано, щоб на місце установки не потрапляли прямі сонячні промені. Літньої температури повітря достатньо, щоб зробити сушку риби за кілька днів. Поширеною помилкою є дуже велика кількість продуктів (риби, ягід, фруктів, грибів), яке намагаються розташувати на одному ярусі, чим заважають проходженню повітря. Краще заздалегідь передбачити і купити сушарку для риби не на 3 яруси, а на 5 ярусів і розподілити улов якомога рівномірніше. Коли необхідно після риби сушити ягоди чи фрукти, можна без проблем у мильній воді вимити та усунути всі запахи. Матеріал виробу поліетилен з достатньою міцністю, легко очищується, не вбирає запахів. Каркас із металевого дроту також легко миється.

Як замовити сушарку для риби?

Купити сушарку для риби можна оформивши замовлення на сайті або за телефоном. Ми оперативно робимо відправки по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми , Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павло, -Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.

Які сушіння найпопулярніші?

Найбільш потрібні сушарки, з сітчастого полотна на 5 ярусів з осередками 45 см * 45 см.