ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Садки рибальські, кукани

Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)

Садки рибальські, кукани

Садок рибальський та кукан для риби

Обидва аксесуари призначені для складання та зберігання спійманої риби. Рибальські садки - найбільш поширені та класичний спосіб складати улов. Кукан для риби - використовують і для зберігання та для перенесення улову. Відмінності між цими пристроями є суттєвими. Садок має закриту форму, сітчастий мішок або ємність із кришкою, куди можна скласти впійману рибу. Кукан - як пристрій для зберігання найчастіше використовують для великої риби та хижака типу щуки. Посадити рибу на кукан позначає проділ петлю через зябра. Насаджену на кукан рибу далі відпускають у воду.

Кому потрібен садок для риби, а кому потрібен кукан

Садок для риби - класичний металевий або тканинний, чудово підійде для дрібної риби, карась, плітка, окунь, дрібний короп. Садок зручно використовувати при риболовлі з берега, де є можливість закріпити його на мотузку і прив'язати до дерева, що стоїть поруч. Для риболовлі з човна садок вже менш придатний, тому що потрібно шукати до чого його прив'язати і бажано якомога надійніше. Кукан також потрібно кріпити надійно і він відмінно підійде для спійманої щуки та риболовлі з човна, а також з берега. Стандартний кукан складається з троса, найчастіше металевого, але може бути мотузяний, на кінці якого зроблена петля. Вона служить для фіксації кукана на березі водоймища або борту човна. Безпосередньо від основи кукана відходять короткі петлі з карабінами, ними вішається улов. Садок рибальський сталевий пружинний, найбільш бюджетний варіант для всіх любителів риболовлі. Не великі особи мирної риби чудово поміститися в такий садок. А ось якщо вирушаєте на коропову рибалку, то можна купити рибальський сад з прогумованої тканини більшої довжини з великою горловиною. Зазвичай усі короп'ятники воліють саме такі рибальські садки. Вони риба проживе навіть кілька діб. Плюс короповий садок, виготовлений з прогумованої тканини, дуже легкий і займає мало місця у складеному вигляді.

Як замовити рибальський садок або кукан.

Оформити замовлення можна на сайті через кошик або здійснити дзвінок менеджеру нашого інтернет магазину. Ми надсилаємо всі товари Новою Поштою в будь-яку точку України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павл Лисичанськ, Кам'янець-Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.