ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Кастингова мережа американка

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Кастингова мережа американка

Кастингова мережа американка, накидна мережа, парашут

Під різними назвами, які можна зустріти в лексиконі рибалки - кастингова мережа, мережа американка, мережа парашут або накидна мережа, все перелічене вище не що інше, як одна і таже снасть. Що таке мережа американка. Досить унікальна мережа, якій немає аналогів і призначена для закидання з берега або човна. Її зручність у тому, що вона невелика, легка, її легко розгорнути та згорнути. Кастингова мережа для риболовлі має радіус від 2 до 5 метрів з кільцем та зашитими у шнур вантажами зі свинцю призначений для лову риби на відкритих водоймах, де площа покриття води становить понад 5 метрів для повного розкриття снасті.
Кільце, яким оснащують кастингову мережу, дозволяє далі закидати снасть, робить її більш маневреною та легко керованою, дозволяє закидати накидну мережу з човна та з берега, а також при поривах вітру та у водоймах з течією води. Не велике кільце кастингової снасті швидше реагує на задану їй траєкторію - парашут передбачувано розкривається в польоті і має найменший відсоток не розкриття.

Кастингова мережа американка з малим кільцем має максимальну швидку затяжку в мішок по стропах, особливо це актуально в тих водоймах, де багато риби, і є ймовірність втрати улову при нещільно затягнутому мішку американки, а як відомо, мережі парашути з великим кільцем гірше затягуються. малим кільцем, яке дозволяє щільніше стягувати стропи та стягувати їх у мішок.
Кастингові мережі американського типу з кільцем розкриваються миттєво в повітрі при дальньому кидку накидної мережі за допомогою шнура, що входить у комплект до снасті, манжета, що одягається на зап'ясті, дозволяє скоригувати і зробити політ сітки максимально точним, і накриває поверхню водоймища на 5 метрів у колі. Снасть з вантажним шнуром дозволяє використовувати її парашут для риболовлі у водоймах з великою кількістю водоростей, оскільки оберігає від зачепа вантажу, які вже знаходяться у шнурі.

Рекомендуємо накидні мережі американського типу з жилки з кільцем

Чому саме волосінь, відповідь проста. Надійність, вплив на вартість. Рідше потрібно очищати від водоростей, які просто спадатимуть при витягуванні. Можна легко полагодити у разі утворення пориву. Наявність кільця малого діаметра, можна швидко навчитися робити закидання, і робити це дуже точно, що дуже важливо особливо при закиданні з берега або в місцях з великими чагарниками. Для своїх клієнтів ми готові відправити замовлення післяплатою з можливістю оплати при отриманні в будь-яку точку України, де б ви не знаходилися: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський.
У Харкові купити кастингову мережу можна із можливістю самовивозу з точки видачі.