ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Гачки рибальські

Показано з 1 по 50 із 97 (всього сторінок: 2)

Гачки рибальські

Рибальські гачки

Найперший і найнеобхідніший елемент оснастки будь-якої вудки. Без рибальських гачків неможливо ловити ні на фідер, ні на вудку поплавця. Немає необхідності пояснювати для чого потрібен рибальський гачок, але чим вони відрізняються і які бувають, слід згадати. Всі рибальські гачки діляться за розмірами, правильніше назвати калібрами. При покупці звертайте увагу на номер вказаний на упаковці. Рибальські гачки №8 більше ніж гачки №5 і так далі. Відповідно кожен заздалегідь повинен розуміти яку рибу він планує рибалити. Але, як відомо риболовля це найнепередбачуваніший вид проведення дозвілля і одного разу відправившись на коропову рибалку, часом вона закінчується поплавцевим ловом карася. І природно для коропа ви використовуватимете гачок не нижче №10, а ось на невеликого карася добре працюватимуть гачки №6. За своїми модифікаціями всі рибальські гачки крім калібру (номери) відрізняються ще довжиною цівки, матеріалом виготовлення та способом заточування вістря гачка. Найбільш поширений матеріал для виготовлення рибальських гачків – вуглецева сталь. Вона не дорога для виготовлення, матеріал витримує величезні навантаження, незважаючи на товщину і його технологія заточування досить проста. Напевно, тому рибальські гачки одні з найдешевших елементів оснастки. Наш інтернет магазин пропонує гачки у розфасовці по 10 штук. Для зручності визначення розміру та зовнішнього вигляду ми надаємо оригінальні фото всіх гачків, щоб кожен міг візуально визначити потрібний для себе розмір і форму. Що стосується виробників рибальських гачків, то, незважаючи на їх великий перелік немає сенсу виділяти когось окремо. Все ж таки рибальські гачки це не що інше, як витратний матеріал і прослужить дешевий і дорогий гачок, абсолютно однаково не дивлячись, у тому числі і на бренд.

Але є все ж таки невеликі відмінності. Намагаючись бути унікальними, деякі марки рибальських гачків, що випускаються, мають свої запатентовані форми, викривлення і технологію заточування. Звичайно, заточення має величезну роль і гачок, що втратив свою гостроту після одного зачепа, нам тільки зіпсує рибалку постійними сходами риби. Але чи є сенс засмучуватися якщо їхня ціна не значна і легко можна замінити його прям на місці. Ми рекомендуємо вибрати кілька видів та купити рибальські гачки із запасом, їх ніколи не буває багато і вони не мають терміну придатності.

Наш інтернет магазин пропонує купити рибальські гачки з доставкою по всій Україні. Ми надсилаємо замовлення в: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Лисичанськ, інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.