ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Чоботи рибальські, заброди, комбінезони, ОЗК рибальські


Чоботи рибальські, заброди, комбінезони, ОЗК рибальські

Чоботи та заброди рибальські, комбінезони рибальські

Заброди, чоботи та комбінезони для риболовлі є найголовнішим атрибутом рибалки. У дощ та погану погоду, а також при риболовлі із заходом у воду не можна обійтися без чобіт-забродів. Майже всі представлені моделі виготовлені з ПВХ. Завдяки імпортному обладнанню шви гарантовано мають міцність та 100% герметичність, оскільки виконуються методом тонкого зварювання. Для забезпечення великої надійності також застосовується технологія подвійного шва. Застосовуваний матеріал ПВХ має товсту основу, як текстильна підкладка (оздоблення) використовується антистатичний матеріал вінітол. Якщо ви вирішили купити чоботи-заброди, зверніть увагу, що якісні чоботи не можуть коштувати дуже дешево. Комбінезони для риболовлі мають ще більшу вартість, виходячи зі складності крою та більшої витрати матеріалу. Для рибальських комбінезонів властиво під час виготовлення застосовувати метод лиття. Рибальські чоботи з комбінезоном з'єднані в один виріб.

Що краще купити? рибальські чоботи-заброди, чи повний комбінезон

Чоботи-заброди мають за висотою в середньому до 90 см і багатьом буде достатньо для риболовлі, щоб не промочити ноги. Комбінезон же має цільну конструкцію і, напевно, потрібен вкрай рідко, хіба що якщо потрібно пробиратися по болотах і очерету в заплаву для риболовлі з води. Очевидно слід враховувати що вартість рибальські чоботи вдвічі або навіть нижче ніж вартість комбінезону для риболовлі. Тому кілька разів подумайте, чи варто купувати комбінезон (ОЗК) якщо немає потреби заходу у воду до пояса і вище. Рибальські чоботи слід вибирати як мінімум на один, а то й на два розміри більше. Це можливість утеплитися додатковими теплими шкарпетками. Найчастіше на них маркування має два розміри: 42-43; 43-44; 45-46; 46-47.

Альтернатива чоботям - рибальські ОЗК бахили

Черевики-бахили ОЗК одна з альтернатив дорожчим якісним забродам. Якщо немає коштів на покупку чобіт-забродів, то можна від мокрої погоди вберегтися і купити ОЗК. Це спорядження має в основі гумовий черевик і верхню частину у вигляді прогумованого матеріалу до коліна або трохи вище за коліно.

Як замовити чоботи-заброди або рибальський комбінезон

Ви маєте можливість оформити замовлення на сайті або зателефонувати менеджеру. Одна з наших переваг у тому, що всі фото є реальними, і ви маєте можливість заздалегідь побачити, як живими будуть виглядати бажані рибальські чоботи або комбінезон. Ми готові відправити Ваше замовлення в будь-яку точку України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир , Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павл , Кам'янець-Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.

У цій категорії немає товарів