ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Макуха для риболовлі

Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)

Макуха для риболовлі

Підгодовування макуха для риболовлі

Макуха одна з найдавніших підгодівель для риболовлі. Ароматна свіжа пресована макуха приваблює мирну прісноводну рибу і призначена для підгодовування місця для риболовлі. Коли потрібно швидко підгодувати місце, то найкращий спосіб загодувати місце лову макухою. Для більшого та більш тривалого ефекту рекомендується використовувати пресовану макуху у брикетах або порційно розпиляну на невеликі порції. Найбільш затребуване дане підгодовування для коропа і карася. Збільшує кількість клювань. Розчиняючись у воді, створюється ароматна хмара, яка приваблює плітку, густеру, карася, коропа в місці закидання.

Зараз існує величезний вибір макухи. Незважаючи на основу, зараз популярно використовувати макуху для риболовлі з різними добавками: аніс, коноплі, горох, кукурудза. Усі добавки натуральні злакові чи рослинні. У макусі не використовуються штучні добавки. Крім підгодовування місця лову, макуху можна і потрібно підмішувати в суміш для годівниці при лові на фідер.

Пресована макуха в брикетах, кубиках - порційна

Після віджиму на олію пресі, пресований брикет, що утворюється, розрізається на більш дрібні. А вже маленькі брикети надпилюються порційно на кубики. Кожен підготовлений брикет пакується у вакуумну упаковку. Це зберігає смак і ароматичні властивості макухи. Відкриваючи такий брикет, ви отримуєте свіже і ароматне підгодовування. Одна з головних переваг макухи для риболовлі, вона практично не обмежена за терміном придатності, якщо упаковка не роздрукована.

Складена пресована макуха

Окрім насіння соняшника в складовий, також додають відходи інших рослинних та зернових культур. Тому зараз можна купити пресовану макуху в брикетах з добавками: льон, коноплі, ріпак, соя, кукурудза. Найбільш робоче підгодовування - макуха і льон та макуха і коноплі. Також за бажанням, можна купити подрібнену макуху, вона значно дешевша, тому що вважається практично відходом від переробки.

Як замовити пресовану в брикети макуху для риболовлі

Інтернет магазин Amfoin.ua пропонує великий асортимент макухи. Ми надсилаємо замовлення по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Лісі Подільський та інші населені пункти.