ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Балансири для зимової риболовлі


Балансири для зимової риболовлі

Балансири для зимової риболовлі

Якщо зібралися на рибалку взимку, то для вдалого та активного лову не забудьте купити балансири. Ця снасть відмінно підійде для лову хижака. Чому вигідно використати зимові балансири. Справа в тому, що купити живця для підводного лову, наприклад щуки, не завжди вдається, особливо коли на рибалку потрібно зібратися дуже швидко. Тепер є вихід - балансири для зимового лову. Штучна принада, виготовлена ​​у формі рибки (живця), вона набагато яскравіша і привертає увагу хижака завдяки різним забарвленням і в деяких моделях навіть оперенням хвостової частини.

Всі балансири розрізняються не лише за формою та забарвленням. Залежно від того, яку рибу плануєте ловити, слід вибирати балансири різні за довжиною і вагою. Якість виготовлення балансира відіграє велику роль, оскільки штучна наживка має імітувати живця.

Як працюють балансири для зимової риболовлі

Всі балансири мають кріплення посередині, тому вони горизонтально перебувають у підвішеному стані під час лову. Вага рівномірно розподілений по всій довжині незалежно від конструкції з цієї причини їх і називають балансиром. Нижня частина оснащується трійником (гачком) Найчастіше балансири використовують на щуку чи великого окуня. Візуально і формою цей вид штучних принад схожий на воблера. Принцип лову досить простий, приманка опускається на потрібну глибину, помахом вудила робиться не сильний ривок, балансир у товщі води визначає круговий рух і приваблює хижака.

Балансир на щуку зазвичай вибирається не більше 8-10 сантиметрів, на окуня трохи більше 6 сантиметрів. Бажано мати різних по окрасу балансиров не менше 9-10 штук. Якщо в планах ловити окуня, то обов'язково мають бути сріблясті балансири, а також балансири з оперенням. Для судака потрібно мати тонкі вузькі балансири завдовжки до 12 сантиметрів.

Які балансири для зимової риболовлі ми продаємо

У нашому інтернет магазині в асортименті рибальські балансири від 7 до 15 грамів різні за забарвленням і довжиною. Безліч яскравих розмальовок, які чудово будуть служити довго і можна не переживати, що після першої ж риболовлі з них злізе фарба. Найбільшою популярністю користуються балансири з гачками з двох сторін, до яких підвішується трійник і забезпечує великий шанс підсікти щуку чи іншого хижака. Навіть початківець рибалок, впоратися з ловом щуки на балансир.

Ми готові відправити з Харкова замовлення будь-яке місто: Київ, Одесу, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінницю, Макіївку, Сімферополь, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми , Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Білу Церкву, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павло, -Подільський та інші населені пункти.

У цій категорії немає товарів