ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Інформація про доставку

Оплата товару

 
Оплата при отриманні - післяплата (Нова Пошта). Цей спосіб сплатити товар безпосередньо при отриманні можливий для замовлень, сума яких перевищує 200 гривень. Замовлення менше 200 гривень післяплатою не надсилаються. Ми довіряємо своїм покупцям і впевнені в якості снастей, що поставляються. З цієї причини інтернет магазин риболовецьких снастей amfo.in.ua готовий вислати замовлення без передоплати по всій Україні, а Ви в свою чергу можете оплатити товар безпосередньо у відділенні Нової Пошти. До уваги наших покупців: послуги проведення післяплати, які складають 20 гривень + 2% від суми замовлення, ви сплачуєте самостійно у відділенні нової пошти в момент розрахунку.
 
Готівковий розрахунок – оплата безпосередньо готівкою при самовивезенні замовлення. На даний момент можлива лише у Харкові.
 
Оплата на карту (Онлайн оплата Visa/MasterCard) - найпопулярніший і найпопулярніший спосіб оплати, при якому Ви оплачуєте тільки вартість товару. Після оформлення замовлення Ви матимете можливість оплатити карткою.
 

Доставка товару

 
Україною здійснюється через транспортну компанію Нова Пошта за рахунок отримувача. Вартість доставки можна прорахувати виходячи з тарифів, зазначених на сайтах перевізників. Доставка товару по Україні здійснюється як після оплати, так і післяплатою. Усі снасті, а особливо вудилища та котушки надійно упаковуються для запобігання пошкодженням при транспортуванні. - вартість доставки не включена у вартість товару та оплачується безпосередньо представнику вантажоперевізника
 
Отримуючи замовлення транспортною компанією Нова Пошта, переконливе прохання ретельно на місці перевіряти цілісність замовлення, інакше інтернет магазин amfo.in.ua не несе відповідальності за цілісність отриманого вами замовлення.Також при бажанні Ви маєте можливість замовити адресну доставку до дверей, при цьому перевірити комплектність та цілісність замовлення, а також розрахувати можна безпосередньо при отриманні.
 
Самовивіз із магазину. Завжди є можливість самостійно забрати своє замовлення безпосередньо зі складу, який знаходиться в місті Харкові, вул. Академіка Павлова 165.
 
Доставка кур'єром - По Харкову доставка кур'єром здійснюється після погодження зручного часу. По Україні кур'єрська доставка з рук до рук здійснюється представниками транспортної компанії Нова Пошта. - вартість доставки не включена у вартість товару та оплачується безпосередньо представнику вантажоперевізника
 
Оплата та доставка для оптових покупців
 
За додатковою інформацією з питань оптового продажу звертайтесь до нас за адресою amfo8181@gmail.com або за телефонами розміщеними на сайті.