ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Поплавці рибальські

Перо 20см уп/50шт

160.00 грн.

0

Поплавець Dolphin

32.00 грн.

0
Показано з 1 по 50 із 52 (всього сторінок: 2)

Поплавці рибальські

Поплавці для риболовлі

Поплавець і сама поплавець це одна з перших рибальських оснасток, що з'явилася після того, як рибалки освоїли сітки і остроги. Під загальною назвою «поплавці» ховається величезна кількість різних моделей, що кардинально відрізняються між собою у функціональному плані. Дивлячись на деякі з них, непосвячена людина навіть не знає, призначені вони для якої саме риболовлі. Наш інтернет магазин пропонує класичні рибальські поплавці для оснащення вудки поплавця.

Який поплавець купити для риболовлі

Наприклад, для карася в дрібних водоймищах беруть маленькі, легкі, тонкі. Вони мають високу чутливість, під них потрібні дрібні грузила. Ці поплавці мають велику чутливість до клювання. Великі довгі поплавці потрібні там, де є глибини і може бути перебіг або хвилювання води. Вага таких поплавців трохи більша для утримання снасті. Антена - видима частина поплавця набагато вище, що було б зручніше спостерігати за клюванням особливо в яскраві сонячні дні або на світанках і заходах сонця, коли по водній гладі є сильний відблиск. Важкі поплавці необхідні для великих водойм, а також при далекому закиданні снасті.

Конструкція рибальських поплавків

Хоча візуально поплавок це єдине ціле, але виробники поділяють їх за конструктивними особливостями. Конструкція поплавців має три основні елементи. Антена верхня частина поплавця сигналізує рибалці про активність. Корпус (тіло поплавця) відповідає за вантажопідйомність. Саме від корпусу залежить завантаження поплавця. Кіль потрібен для стійкості на ньому знаходяться кембрик або інший елемент, через який проходить волосінь.

Рибальські поплавки на вигляд

Та й на вигляд існує маса різних поплавків. Поплавець "веретено" - поплавці витягнутої форми мають високу чутливість сигналізують навіть найлегше клювання. Довгі витягнуті поплавці веретено добре підходять для риболовлі на стоячій водоймі без вітру. Поплавець барила - пузаті поплавці кулястої форми добре використовувати на хвилях і при сильному вітрі, підходять для лову на течії та для далекого закидання. Поплавець оливка - універсальний поплавець для стоячої води та лову при дрібній водній брижах, найпоширеніший тип поплавців. На ці поплавці ловлять плітку, карася та іншу дрібну рибу на ставках, озерах та річках зі слабкою течією. Поплавці виходячи з матеріалу виготовлення виробляють із пластику - це найдешевший матеріал. Бальзові поплавці з дерева набагато дорожчі, мають гарну плавучість. Пінопластові поплавці - мабуть, найпоширеніші і найдешевші поплавці роблять із твердого пінопласту.