ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Фідерні котушки, матчові котушки

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Фідерні котушки, матчові котушки

Фідерні котушки - матчові

Фідерні котушки як основний елемент спорядження використовують для лову фідера. Ці котушки в побуті так і стали називати фідерними котушками, хоча правильніше сказати матчна котушка. Матчові котушки спочатку використовували рибалки спортсмени на змаганнях, але зараз їх повсюдно все купили для лову фідера. Особливість фідерної котушки - дуже компактний розмір, можливість робити закиди від 20 і більше метрів від берега, не глибока шпуля з великим діаметром, висока швидкість проводки та підмотування. Якщо використовувати матчеве вудлище та котушку, то в руках вийде баланс снасті за вагою.

Параметри вибору котушки фідера (матчевий)

Розмір шпулі. Розмір шпулі позначений на самій котушці. Розмірність шпулі позначена як 1000, 2500, 3000 тощо. Розшифровується як місткість одного метра волосіні перетином 0,1 мм. Тобто шпуля фідерної котушки 2500 повинна вмістити 250 метрів волосіні 0,1 мм., відповідно, чим товщі волосінь, тим менше її можна намотати на шпулю. Фідерний лов з матчевим вудлищем зазвичай використовується для закидання на більшу відстань, тому обов'язково враховуйте максимальну місткість волосіні потрібно діаметра на шпулю.
фрикціон. Обов'язковий елемент для тих, хто прагне зловити велику рибу. Залежно від моделі вони або розташовані спереду, або ззаду. Задній фрикціон у матчових котушках зручніший, хоча такі котушки коштують дещо дорожче. Фрікціон потрібен для того, щоб не було обриву волосіні при сильному ривку, але фрикціон при цьому теж потрібно вміти налаштовувати правильно. Передавальне число. Усі матчні котушки (фідерні) мають передатне число, починаючи з 5:1:1. Розшифровка наступна: За один оберт рукоятки шпуля обернеться п'ять разів зробивши підмотування волосіні.

Як купити потрібну котушку фідерну

У першу чергу визначте діаметр волосіні та максимальну дальність закидів. За якісними ознаками можна купити катушку фідерну з алюмінієвою шпулею або пластиковою. Алюмінієві, добре себе показали при взаємодії із ліскою. Розташування фрикціону. Фідерні котушки з переднім фрикціоном дешевші, а із заднім фрикціоном трохи дорожчі. Передатне число та кількість підшипників. Від передавального числа залежатиме швидкість підмотування волосіні, від підшипників плавність обертання шпулі. Якщо ви не можете визначитися з вибором наші менеджери готові по телефону проконсультувати з усіх питань. Замовлення надсилаються по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький , Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Лисича та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.