ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Годівниці рибальські, фідерні годівниці, пластикові годівниці, пружинні годівниці, флет годівниці

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Годівниці рибальські, фідерні годівниці, пластикові годівниці, пружинні годівниці, флет годівниці

Годівниці рибальські фідерні

Рибальські годівниці це один з найголовніших компонентів для оснащення снастей для донного або фідерного лову. Рибалка на коропа зараз найпопулярніша і більшість водойм України які пропонують рибалку на зарибленому ставку віддають перевагу розведенню коропа. Ловити коропа, як відомо найкраще на донку, далекий закид, фідерне вудилище із застосуванням годівниці для підгодовування. Годівниця призначається для набивання її підгодовуванням, яке в процесі лову приваблює рибу. Без годівниці фідерний лов не є можливим. На даний момент існує безліч кормів, які відрізняються за формою, розміром, виконанням, матеріалом виготовлення. Найпопулярніші кормові фідерні це прямокутні пластикові годівниці і пружинні годівниці з грузилом. Який тип підгодовування використовувати для годівниці кожен собі вибирає сам.

Відмінності фідерних рибальських годівниць

Стандартними типовими фідерними годівницями є пластикові сітчасті ємності циліндричного або прямокутного, рідше квадратного вигляду. Вони в свою чергу бувають як відкриті, так і закриті, які можна оснастити підгодовуванням і заклацнути. У таких годівницях повільніше відбувається розчинення підгодовування, а значить, він довше працюватиме для залучення коропа. Пружинні сталеві годівниці з грузилом, одні з найперших і найпопулярніших видів годівниць для лову коропа на далекий закид. Об'єм годівниці щільно набивається підгодовуванням, деякі рибалки вставляють у тіло підгодовування пару гачків на повідку. Короп, підходячи до місця годівниці, дуже швидко її знаходить і намагається з'їсти підгодовування заковтуючи при цьому гачок. Дуже ефективне застосування спіральної годівниці, відсоток підсічок дуже великий. Циліндричні і прямокутні фідерні годівниці прийшли в ужиток сучасного рибалки трохи пізніше і швидко набули популярності завдяки конструктивним модифікаціям та низькій вартості.

Нові флети годівниці - показали себе дуже ефективно в місцях з мулистим дном. Підгодовування пластилін дуже щільно заповнює простір, перетворюючи всю годівницю на суцільну грудку ароматної наживки. Гачки в таку годівницю часто вдавлюються і короп розсмоктуючи підгодовування заковтує гачок. Флет годівниці в Україні знаходяться на піку своєї популярності, як раніше було з пружинними ковзаючими годівницями. Оснащення вудилища для далекого закидання становить мінімум часу під час використання флет годівниці.

Як купити рибальські годівниці для фідерного лову

Звертаємо вашу увагу, що всі фідерні годівниці та флет годівниці можна купити поштучно, пружинні годівниці продаються невеликими упаковками по 5, 10 та 20 штук. У зв'язку з невисокою вартістю достатньо 1-2 упаковок годівниць і весь сезон вам не доведеться переживати з приводу риболовлі на коропа. Ми надсилаємо замовлення щодня по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми , Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павло, -Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.