ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Намети для зимової риболовлі

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Намети для зимової риболовлі

Палатка для зимової рибалки

Вирушаючи на зимову рибалку на довгий період, щоб завжди можна було зігрітися, сховатися від вітру і низької температури обов'язково потрібно купити намет для зимової риболовлі. Зимові намети - спеціально розроблені для використання в умовах холоду та їхнє головне завдання, утримати тепло всередині шляхом не пропускання холодного повітря. Всі без винятку намети для зими зроблені із спеціальних синтетичних матеріалів, вони тонкі та легкі та часто мають функцію автоматичного розкладання. За своєю формою вони також відрізняються від звичайних наметів і не просто так виробники виготовляють їх у вигляді куба, тому що одягненому рибалці в зимовий одяг має бути зручно, розвернутися, перебуваючи всередині. Найпоширенішими і найбільш популярними вважаються зимові намети КУБ з параметрами 1,8 на 1,8 метра розміром. Цих розмірів достатньо, щоб розміститися, конструкція їх зроблена з певними по кутку нахилу стінами, щоб пориви вітру було неможливо проводити їх стійкість. Вартість зимового намету для риболовлі куб набагато вище, ніж звичайних і це безпосередньо пов'язано з матеріалами виготовлення та конструкцією для встановлення. Намети Куб часто тришарові.

Деякі намети для зими мають спеціальні кишені з усіх боків для вставки додаткових вкладишів для утеплення або, в крайньому випадку, для зберігання речей. Дно намету має спеціальні кишені, що відкриваються для лунки саме тому і вважаються наметами для зимової риболовлі. Якщо ви ставите питанням, чи має кріплення намет до льоду, то знайте, що стійкість його на одному місці забезпечує сам рибалка, який знаходиться всередині і свої вагою не дає поривам вітру змістити її. Зимові намети куби мають більш надійний полегшений каркас, який не лусне на сильному морозі, вони зручно складаються і всередині мають більший простір, якого достатньо на двох, спеціальні прозорі вікна забезпечують захист від вітру і дають достатньо денного світла. Вони також водонепроникні. Застібки великі та надійні, їх можна закривати та відкривати, не знімаючи рукавичок. Єдиний недолік таких укомплектованих наметів для зимової риболовлі це вага. Вони досягають вагою до 10 кілограмів, і зрозуміло, призначені більше для рибалок, які мають автомобіль, хоча чохол для перенесення також є в комплекті.

Який намет для зимової риболовлі купити

Вибрати досить просто. Визначтеся з розміром та конструкцією. Якщо використання передбачається на водоймах поблизу будинку, то немає потреби купувати дорогі намети "Куб", можна обійтися звичайними компактними пірамідними, які легше за вагою і зможуть укрити від вітру і холоду. Якщо є потреба у консультуванні, звертайтесь до наших менеджерів.

Щодня ми відправляємо зимові намети з вирізами під лунку по всій Україні, у тому числі післяплатою. З Харкова ваше замовлення може виїхати в наступні міста: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми , Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павло, -Подільський та інші населені пункти.