ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Котушки рибальські

Оберіть підкатегорію


Рибальські котушки

Рибальські котушки - це елемент оснащення, необхідний для зберігання запасів волосіні на вудці. З часом без котушки неможливо уявити жодної сучасної навіть вудочки поплавця. Для спінінга – котушка це найважливіший елемент. Всі рибальські котушки прикріплюються на підставу вудилища. Найпопулярніші виробники, що випускають котушки - Daiwa, Shimano, Ryobi, Feima, Haibao, Kaida, Weida. Окремою гордістю нашого інтернет магазину є котушки Daster, нашої власної торгової марки.

Види та типи котушок

За видом, призначенням, властивостями та характеристиками досить просто визначити потрібний вигляд. Всі котушки поділяються на такі типи: безінерційні, мультиплікаторні, нахлистові, інерційні. Але щоб не вникати в термінологію, давно всі види рівними частинами були поділені на типи застосування для риболовлі. Виходячи з цього, народилися кілька напрямків застосування котушок: коропові (фідерні), спінінгові, інерційні, матчеві.


За яким принципом вибрати рибальську котушку

Перед тим, як купити ідеальну котушку, потрібно враховувати різні показники. Спочатку слід визначитися із призначенням. При виборі хорошої котушки бажано враховувати передатне число, кількість підшипників, тип і об'єм шпулі, вага та розмір самої оснастки. Всі ці дані вказують на самій котушці або її упаковці, щоб рибалка/покупець міг відразу зробити вибір, якщо знає потрібну модель або параметри. Орієнтуватися у всіх цих показниках потрібно також, щоб у разі поломки можна було швидко замінити деталі, а не підбирати з усього асортименту.