ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Льодобури, бури для льоду

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Льодобури, бури для льоду

Льодобури для зимової риболовлі

Льодобури або кригоруби - найважливіший інструмент для зимової риболовлі. Без цього необхідного обладнання підлідний лов неможливий. Для того щоб просвердлити лунку на водоймі і не витрачати на це багато часу вам потрібно буде купити ледобур. Залежно від регіонів, водойм та товщини льоду, який може бути навіть у найсильніші морози, слід підбирати бур. Всі сучасні льодобури ручного типу, як правило, мають складну ручку, для зручності перенесення та транспортування. Виготовляються із полегшеної сталі, частіше з нержавіючої сталі. Ножі розташовані під спеціальним кутом, щоб одночасно бурити лунку та шнеком піднімати крижану крихту навколо лунки. Шнековий тип використовується вже багато років, тому що рибалці немає потреби вичерпувати снігову (льодову) масу з лунки. Дворучна конструкція дає переваги для буріння лунки обома руками, підвищуючи швидкість. Як відомо підлідний лов, змушує рибалки переходити з місця на місце і постійно робити нові лунки.

Який ручний льодобур потрібно купувати

Все залежить від діаметра бура і максимальної товщини льоду. У нашому каталозі представлені найзатребуваніші модифікації, що дозволяють пробурити лунку діаметром від 100 мм до 180 мм і розраховані на товщину льоду до 1 метра. Якщо плануєте робити лунки на водоймі де глибина промерзання більше метра, то, напевно, варто замислитися про бензиновий льобур шнековий, так як вручну такі товщини бурити важко і довго. Якщо йдеться про стандартні бури для льоду, то ми рекомендуємо шнекові зі складною рукояттю та кованими ножами. Також важливо, щоб ножі могли бути взаємозамінними. Для більшості водойм України підійде бур Барнаул з дворучною рукояткою на діаметр 130 мм і розрахований на глибину буріння до 1 метра. З таким льдобуром можна вирушати на щуку, окуня, ляща та іншу дрібну рибу.

Бури для льоду з приводом

Як уже сказано вище, кригобур з приводом бензиновим або електроприводом на акумуляторі потрібен, коли плануєте бурити лунки, де глибина промерзання льоду більше 1 метра. Або у випадку, коли за годину потрібно зробити кількадесят лунок. Але досвідчений рибалка відповість, що буріння лунок заздалегідь нічого не дасть, тому що на сильному морозі лунка швидко затягується льодом.