ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Вантажі, рибальські грузила, набори грузиків

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Вантажі, рибальські грузила, набори грузиків

Рибальські грузила

Основний елемент для монтажу рибальських снастей. Грузило потрібно в будь-якій риболовлі. Це єдиний елемент, який може відправити наживку на певну глибину або на дно. Найпотрібніше грузила для поплавця і, як правило, це найпопулярніші. Грузила у вигляді свинцевого дробу різних калібрів за вагою та розміром мають надсічку, щоб була можливість поєднати з ліскою і простим прикусом або натисканням зафіксувати на волосіні. У фідерному лові, грузик, як правило, вже у складі годівниці, а для лову карася на поплавець його потрібно кріпити самостійно, при чому за вагою або кількістю грузиків завжди можна визначитися, тільки вже на риболовлі. Грузики для вудки поплавця продаються в коробочці набором, всі вони свинцеві, різного діаметру і маси. За своєю суттю це звичайний мисливський дріб із надрізом. Від поплавка і який буде використаний, залежить вага грузила. За сильної течії буває необхідність збільшити кількість грузила.

Грузила для донного лову. Окремий тип грузила, які випускають спеціально для донного лову, можуть бути відлиті зі свинцю у вигляді кулі, краплі, піраміди або конуса. У грузила для донки є спеціальне вушко, відлите для надійного закріплення на волосіні або рибальському шнурі. Такі грузила зазвичай мають вагу від 10 і більше грамів. Наприклад, для лову пеленгасу використовують якірне грузило з масою по 250 грам.

Сучасні грузила, які випускають із вольфраму, за своїми габаритами набагато менші, але за вагою такі ж, як і свинцеві. Крім цього вони більш гладкі та ковзні. Яка може бути перевага - наприклад, коли потрібно рухоме грузило краще купити вольфрамове, воно менше дряпатиме і пошкоджуватиме рибальську волосінь або шнур. Але для більшості інших випадків зійде і звичайне свинцеве грузило для далеких закидів або донного лову.