ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Вудилища рибальські

Оберіть підкатегорію


Рибальські вудилища

Основа всіх снастей та риболовлі в цілому. Купівля вудилища є відповідальним і важливим процесом, де немає права на помилку. Залежно від виду лову слід розуміти яке саме спорядження потрібно: коропове вудлище, спінінгове, фідерне, а може бути болонське телескопічне.Види та типи вудлищ

Вудилище спиннінгу. Воно оснащене приманкою, що рухається, для лову хижих риб. Стандартна довжина спінінга знаходиться в межах 1,7 - 3,6 м. Існує 3 основних типи даного вудлища в залежності від ваги вантажу, що закидається ними - легкий, середній і важкий тип. Початківцям рибакам краще купувати недорогі моделі - спінінги легкого типу.

Карпове вудлище. Якщо потрібно купити коропове вудилище, за допомогою якого можна ловити великих коропів, то відразу зазначимо, що такі вудилища у нас є. Такі снасті мають підвищену міцність, адже і вага трофейних коропів істотно перевищує вагу багатьох інших риб. Подібні снасті мають рукоятку спеціальної форми та кільця збільшеного діаметра.
Фідерне вудлище. Призначено для берегового лову риби. До складу такого вудлища обов'язково входить годівниця, що дозволяє годувати рибу на дні водойми. Гнучка та тонка вершинка (квівертип) є сигналізатором клювання. У каталозі представлені різні моделі та підібрати собі фідер зможе кожен.

Махові вудилища. Мають довжину 5 – 7 м., але оскільки на бланку подібних вудок немає кілець, те й закинути її не вдасться. Існують як телескопічні, так і штекерні моделі махових вудилищ, виготовлені з вуглепластику або дешевшого склопластику. Махову вудку можна купити недорого, в той же час така вудка відмінно підійде для простої риболовлі на невеликій річці або озері.

Болонські вудилища мають телескопічну конструкцію з довгими колінами та кільцями на них. Крім того, у перших 2-х колін є спеціальні рухомі кільця. Довжина таких вудок знаходиться в діапазоні від 4 - 9 м. Якщо перед вами стоїть завдання купити телескопічне вудлище на всі випадки життя, то болонська вудка - прекрасний вибір.