ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Вертлюги, застібки, карабіни рибальські

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Вертлюги, застібки, карабіни рибальські

Вертлюги, застібки, карабіни рибальські

Оснащення вертлюги і карабіни невід'ємна частина, що зв'язує волосінь або шнур з принадою або годівницею або блешнею. Найчастіше вертлюжок з карабіном використовують при фідерному лові для прикріплення годівниці або риболовлі на спінінг для прикріплення блешні, воблера і т.д. Від якості карабіна буде залежати все оснащення, яке йде після волосіні. За допомогою застібок та карабінів компонуються всі основні елементи. Це дуже дешевий і надійний спосіб, а головне швидкий для того, щоб з'єднати між собою кілька складових частин. Важливо щоб вузол волосіні або шнура був надійно зроблений. Завдяки вертлюжкам, блешня або годівниця можуть обертатися навколо своєї осі, оберігаючи від перекручування або можливих зачепів за волосінь під час закидання. Для того щоб вибрати і купити вертлюги, застібки або карабіни для снастей не потрібно спеціальних знань і довгих підбирань. Їхня відмінність тільки в розмірах, які йдуть за номерами, так само як і гачки. Чим більший номер, тим більший рибальський карабін. Матеріал виготовлення у всіх однаковий - це сталь, єдине, що може відрізнятися якість загину та жорсткість застібки або карабіна. З м'яких металів не можна купувати карабіни чи вертлюжки для риболовлі.

Немає сенсу виготовляти карабіни та застібки в домашніх умовах. Їхня ціна не суттєва і якісніша і надійніша, ніж це зроблено на верстаті в домашніх умовах не вийти. Якщо Ви не знаєте, який розмір вам потрібен, звертайтесь за допомогою за телефоном до менеджерів нашого інтернет магазину або купіть відразу кілька упаковок вертлюгів, карабінів та застібок різних номерів. В одному впакуванні фасування по 10 штук у середньому. Всі рибальські карабіни, вертлюжки та застібки виготовлені із жорсткого сталевого дроту. Всі витки зроблені машинним способом і карабіни забезпечені замком від випадкового відкриття.

Використання вертлюжків знижує ймовірність вузлів (бороди) при закиданні на 80%. Також при монтажі оснащення вудилища (спінінга) потрібно робити менше вузлів, а зазвичай поганий вузол це причина обриву снасті або сходу риби.

Ваше замовлення буде надіслано в будь-яку точку України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павло Кам'янець-Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.