ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Ящики рибальські, коробки для рибальських снастей


Ящики рибальські, коробки для рибальських снастей

Рибальські ящики, коробки, сумки

Рибальський ящик - це потрібний аксесуар такий же, як і чохол для дочок, який складається з декількох відділень, де можна зберігати як дрібне, так і досить велике приладдя, рибальське оснащення: блешні, гачки, грузила, поплавці, приманку, а також котушки і іншу дрібницю. Для того, щоб правильно вибрати потрібну рибальську скриньку, потрібно чітко визначитися, які саме знадобляться снасті, аксесуари, наживки для риболовлі. Знаючи це, можна розрахувати необхідний обсяг рибальського ящика. Досвідчені рибалки завжди мають по кілька таких ящиків і коробок, адже іноді на рибалку доводиться брати дуже багато снастей, а іноді досить коробки з блешнями.

Основні показники при виборі ящика для снастей

Розмір і місткість є як дрібні, так і великі моделі, орієнтуйтеся на кількість снастей, які вам необхідні на риболовлі. Зручність - все відділення має бути зручним, відкривати і легко знаходити потрібне. Дизайн є ящики, як з ручками, так і ременями, які носяться через плече, це вже справа особистого комфорту. Матеріал - це може бути пінопласт, метал, пластик, у тому числі морозостійкий. Ящик для літньої риболовлі краще купувати пластиковий, а для зимової риболовлі краще металевий або пінопластовий, може бути пластиковий морозостійкий, якщо дозволяє бюджет. Професійні та досвідчені рибалки зазвичай надходять так: вони купують кілька рибальських ящиків та коробок. Один ящик для фідерного лову, інший для спінінга, третій для поплавця і так далі. Це дуже зручно, тому що не потрібно перекладати снасті з одного ящика до іншого. Просто взяв потрібну скриньку і поїхав на рибалку.

Коробки для блешень

Окремо для риболовлі на хижака коли достатньо лише спінінга котушки, нагоді не великий ящик, а невеликі коробки для зберігання блешень, воблерів, з карабінами та гачками. Як і належить всі коробки для блешень мають кілька відділень, поділ перегородками, щоб було інше брати потрібну приманку.

Ми пропонуємо найдорожчі та різноманітні за моделями та розцінками варіанти рибальських ящиків та коробок. Замовити модель, що сподобалася, можна через кошик на сайті або по телефону. Ми доставляємо товар по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Лісі Подільський та інші населені пункти, де є представництво вантажоперевізників.

У цій категорії немає товарів