ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Сани рибальські волокуші

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Сани рибальські волокуші

Санки для зимової риболовлі - "волокуші"

Те, що потрібно для зимової риболовлі для зручного та легкого транспортування речей по льоду. Рибальські сани потрібні, щоб скласти бур, намет і ящик зі снастями і легко переходити від локації до локації. Для тих, хто проводить на зимовій риболовлі не один день рибальські сани невід'ємний атрибут. Як правило, всі рибальські сани виготовлені із пластику для полегшення ваги. Пластик спеціальний стійкий до морозів, гнучкий. Сани для зимової риболовлі або як їх називають сани волокуші, завдяки слизькому полімерному матеріалу легко ковзають по снігу, льоду, що підтанув льоду під час відлиги.

В чому різниця

Сани волокуші для зимової риболовлі здебільшого відрізняються лише розмірами та формою. Бажано щоб дно мало кілька ребер для жорсткості. Всі рибальські сани виготовляються шляхом лиття, їх не збирають з багатьох складових елементів. Пластик розрахований на температурі до -50 градусів морозу. Волокуші частіше бажано купувати заздалегідь, не чекаючи початку сезону, тому що найпопулярніші за розміром сани можуть бути відсутні. У комплект до саней волокуш ми радимо придбати льодоступи, щоб впевнено пересуватися по льоду, це особливо актуально в момент відлиги, коли на поверхні ще товстого льоду утворюється шар води, що підтанула.

Як купити рибальські сани волокуші

Ви можете оформити замовлення на сайті та оплатити зручним для вас способом або за перерахуванням або при отриманні. Всі представлені моделі є затребуваними і користуються найбільшою популярністю. Ціна волокуш не суттєва з цього сенсу самостійно в домашніх умовах робити кустарним способом даний аксесуар. Відправлення здійснюються з Харкова до будь-якого населеного пункту: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєверодонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Лісі Подільський