ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Торпеда місяцехід (ракета) для завезення снастей під лід на пульті

Торпеда місяцехід (ракета) для завезення снастей під лід на пульті
  • Модель: Т004
  • В наявності

4 400.00 грн.

Знаєте дешевше?


Торпеда місяцехід (ракета) для завезення снастей під лід. Робота від 8 батарейок (R20) забезпечує великий запас ходу. Основні переваги торпеди для встановлення мереж - можливість протягування мережі довжиною від 20 до 200 метрів за короткий час.

Інструкція:

1. Занурити торпеду під лід, для цього необхідно зробити майму або за допомогою бури висвердлити лунку.

2. Направити ніс торпеди у потрібну Вам сторону.

3. У задній частині торпеди є гідро-ізольований вимикач, до якого прив'язується мотузка або шнур 2-2,5 мм.

Потягнувши шнур один раз на себе, одночасно включається двигун, що обертає колеса і світлодіод, що полегшує пошук торпеди під льодом. Потягнувши шнур ще раз, двигун вимикається. При певному навичці можливе встановлення стандартних мереж безпосередньо торпедою, без протягування шнура, потужність двигуна це дозволяє. За бажання торпеду легко переробити для роботи від 4 батарейок.

Вага (гр): 900

Діаметр (мм): 85

Довжина (мм): 550

Торпеда для встановлення мереж під льодом працює на батарейках, сигнальні лампи показують рибалці, де проходить торпеда зараз під льодом. Видимість торпеди під льодом на глибині 40 - 50 см товщини льоду, якщо йде снігопад, то ділянку де плануєте простягати рибальські мережі за допомогою торпеди попередньо розчищають, щоб лід став чистим. Позначивши орієнтовне місце зупинки торпеди (закінчення рибальської мережі або шнура), потрібно пробурити лунку льодобуром для вилучення торпеди.

Цей пристрій прийнято називати по-різному: ракета, торпеда, місяцехід або кораблик. Суть і призначення єдине, а саме встановлення чи протяжка рибальської мережі під льодом. Застосовується виключно для риболовлі у зимовий період. Консультацію та посібник із застосування ракети для мереж можна отримати у наших менеджерів. Наш інтернет-магазин перевіряє перед відправкою працездатність торпеди, крім цього при отриманні ви маєте можливість самостійно перевірити місяцехід для встановлення мереж.

Запобіжні заходи. Не використовуйте мережні торпеди з дефектами корпусу, видимими тріщинами корпусу. Не рекомендується також запускати ракету для завезення мереж поблизу берега, з несправними лампами для виявлення, акумуляторами або батарейками, що сів.

Основные характеритиски
Длина 55 см
Диаметр 9 см
Вага 900 гр

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

🚚 Як швидко Ви отримаєте замовлення

Надсилання замовлень проводиться зі складу з Харкова

У великі міста: Дніпро, Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Суми, Полтаву, Черкаси, Чернігів ви отримаєте замовлення наступного дня за умови замовлення до 15:00. У віддалені міста, районні центри та селища: Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк тощо. - терміни доставки можуть тривати від 2 до 4 днів залежно від віддаленості та графіків роботи вантажоперевізників. Вартість доставки ви можете самостійно уточнити на сайті Нової Пошти або отримати інформацію у менеджера по телефону.


💳 Оплата при отриманні - післяплата

Якщо ви плануєте купити рибальські снасті з оплатою при отриманні, то прохання враховувати суму послуги післяплати Нової Пошти, яка становить 2% комісія + 20 гривень за транзакцію до загальної суми замовлення.

Нові надходження