ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Ракета спомб для заброса прикормки DASTER

Ракета спомб для заброса прикормки DASTER
  • Виробник: Daster
  • Модель: р001
  • В наявності


Ракета спомб для заброса прикормки

Новинка 2017 года - ракета для прикормки Bait Cage. Предназначена для точечного прикармливания и незаменима для дальних дистанций.

Ракета для прикормки Bait Cage позволяет точно прикормить место на расстоянии до 150 метров, даже когда мешает ветер. Ракетой для прикормки Bait Cage можно кормить любой фракцией. Ракета для прикормки Bait Cage предназначена для дальней и точечной доставки сухого или увлажненного прикорма. За счет герметичной фиксации прикормки, с помощью ракеты можно доставлять сыпучие прикормки: распаренное зерно, горох, зёрна кукурузы.

Форма ракеты Bait Cage напоминает форму бомбы. Используя свою аэродинамическую и вытянутую форму, ракета Bait Cage летит по воздуху с минимальным сопротивлением. Ветер очень слабо влияет на полет ракеты. В конце полета, при ударе о воду, ракета полностью раскрывается, позволяя мгновенно высыпаться прикормке.

Ракета для прикормки Bait Cage легко возвращается обратно к рыболову, быстро всплывает, легко скользит и прыгает по поверхности воды не создавая большого сопротивления при вытягивании.

Длина 18 см.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Мітки: Спомб, Ракеты

🚚 Як швидко Ви отримаєте замовлення

Надсилання замовлень проводиться зі складу з Харкова

У великі міста: Дніпро, Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Суми, Полтаву, Черкаси, Чернігів ви отримаєте замовлення наступного дня за умови замовлення до 15:00. У віддалені міста, районні центри та селища: Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк тощо. - терміни доставки можуть тривати від 2 до 4 днів залежно від віддаленості та графіків роботи вантажоперевізників. Вартість доставки ви можете самостійно уточнити на сайті Нової Пошти або отримати інформацію у менеджера по телефону.


💳 Оплата при отриманні - післяплата

Якщо ви плануєте купити рибальські снасті з оплатою при отриманні, то прохання враховувати суму послуги післяплати Нової Пошти, яка становить 2% комісія + 20 гривень за транзакцію до загальної суми замовлення.

Нові надходження