ЩОДЕННО З 8-00 ДО 18-00

Рибальська Мережа Тристінна 3 м* від 70 до 80 м. Вшитий вантаж, комірка 40

Рибальська Мережа Тристінна 3 м* від 70 до 80 м. Вшитий вантаж, комірка 40
  • Модель: С 004
  • В наявності


Тристінні мережі трохи важчі за звичайні одностінки в експлуатації. Будова тристінної рибальської мережі: це основне полотно зі стандартними розмірами осередків від 30 і до 100мм, і бічні рези- ліскове полотно зазвичай 2,5-3 рази більше центральної комірки, причому переріз волосіні основної і бічних стінок не рідко відрізняється (лісочка різі зазвичай в 1,5 рази товщі) - це дозволяє утримувати видобуток і не так плутає снасть. Вантажі вшиті.

Осередок - 40,45,50,55,60,70,80,90,

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

🚚 Як швидко Ви отримаєте замовлення

Надсилання замовлень проводиться зі складу з Харкова

У великі міста: Дніпро, Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Суми, Полтаву, Черкаси, Чернігів ви отримаєте замовлення наступного дня за умови замовлення до 15:00. У віддалені міста, районні центри та селища: Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк тощо. - терміни доставки можуть тривати від 2 до 4 днів залежно від віддаленості та графіків роботи вантажоперевізників. Вартість доставки ви можете самостійно уточнити на сайті Нової Пошти або отримати інформацію у менеджера по телефону.


💳 Оплата при отриманні - післяплата

Якщо ви плануєте купити рибальські снасті з оплатою при отриманні, то прохання враховувати суму послуги післяплати Нової Пошти, яка становить 2% комісія + 20 гривень за транзакцію до загальної суми замовлення.

Нові надходження